• Informacje na temat:

  na dobre i na złe hana i gawryło

Artykuły na temat: na dobre i na złe hana i gawryło
 • "Na dobre i na złe": Szok! Gawryło wróci do Polski, ale... nie do Leśnej Góry!

  Po kilkumiesięcznym pobycie za granicą Gawryło (Marek Bukowski) wróci do Polski, by objąć stanowisko ordynatora w jednej z najnowocześniejszych w kraju klinik. Hana (Kamilla Baar-Kochańska) zdecyduje się zostać z synem za granicą!

 • "Na dobre i na złe" bez Foremniak?

  Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

 • "Na dobre i na złe": Gawryło molestował pacjentkę?

  Doktor Gawryło zostaje oskarżony przez jedną z pacjentek - Annę - o molestowanie! Jak zareaguje, gdy Hana zażąda od niego wyjaśnień?

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • "Na dobre i na złe": Gawryło zabił żonę Radwana?!

  Niedługo Piotr Gawryło dowie się, że Radwan chce wyrównać z nim rachunki z przeszłości...

 • Żyje Leśną Górą

  Jako główna scenarzystka serialu stoi za sukcesem lekarzy z Leśnej Góry, którzy - mimo upływu lat - cieszą się coraz większą popularnością. Agnieszka Krakowiak-Kondracka zdradza kulisy swojej pracy oraz to, którą z postaci lubi najbardziej.

 • "Na dobre i na złe": Gawryło mordercą?

  Gawryło, nieświadomy zdrady Hany, prosi Krzysztofa, by poprowadził jej ciążę: - Powiem szczerze, nie lubię pana. Pan też za mną nie przepada, ale Hana panu ufa. Chciałbym, żeby prowadził pan naszą(...) się oglądając premierowe odcinki "Na dobre i na złe"!

 • "Na dobre i na złe": Szok! Hana zginie w wypadku!

  Scenarzyści „Na dobre i na złe” zdecydowali się zastosować wariant ostateczny w kontekście doktor Hany Goldberg, granej przez Kamillę Baar-Kochańską. Efekt? Bodaj najsłynniejsza pani ginekolog w Polsce pożegna się z życiem!

 • "Na dobre i na złe": Szok! Hana pocałuje się z Radwanem! A Gawryło to zobaczy!

  Zdradzamy, że w 568. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1 października Krzysztof Radwan), nowy ordynator oddziału ginekologicznego, przejdzie z Haną Goldberg na "ty". Wspólna terapia(...) w zaawansowanej ciąży żona. Dla doktor Goldberg będzie to wstrząsające przeżycie. Wzruszona zgodzi się, by szef odprowadził ją po terapii do domu. Pożegnają się ciepłym pocałunkiem, co Gawryło zobaczy przez...

 • "Na dobre i na złe": Radwan i Gawryło pobiją się!

  Radwan unika kolejnych spotkań z Piotrem - i wciąż obwinia go o śmierć swojej żony. Doktor Gawryło wzywa jednak ordynatora na konsultację… A Krzysztof, dla dobra pacjentki, w końcu zgadza się mu pomóc. Po wspólnej operacji Piotr podchodzi do rywala - i wyciąga dłoń na zgodę.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe hana i gawryło
Wideo na temat: na dobre i na złe hana i gawryło
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe hana i gawryło