• Informacje na temat:

  na dobre i na złe hana karol

Artykuły na temat: na dobre i na złe hana karol
 • Na dobre i na złe

  Karol znęca się nad swoją ciężarną żoną, Ewą. Kobieta zaczyna odczuwać skurcze porodowe. W tajemnicy przed mężem zapisuje hasło i dane komputera, w którym...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Na dobre i na złe

  ...odjeżdża na lotnisko - leci na kurację do Szwajcarii. Hana zwierza się Piotrowi z ciągłego poczucia zagrożenia. Wspólnie składają wizytę pacjentowi, u którego dokonali kastracji. Gdy Karol serdecznie ich przyjmuje, zaczynają coś podejrzewać. Wiki na dyżurze jest nienaturalnie rozbawiona i tańczy przy pacjentach. Bezceremonialnie sugeruje Falkowiczowi, że jest kłamcą. Hana zostaje zatrzymana przez...

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

 • Na dobre i na złe

  ...wysypkę. Chce jej przepisać sterydy. Gdy Falkowicz dowiaduje się o tym, kategorycznie zabrania jej zbliżania się do swojej pacjentki. Karol odbiera żonę ze szpitala. Hana namawia Ewę, by złożyła...

 • "Na dobre i na złe": Sercowe problemy i tajemnica sprzed lat

  Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu, a Lena blokuje etat - i daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym, 535. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!

 • Hana aresztowana za... aborcję!

  ...wyjątkowo serdecznie, co wzbudzi ich podejrzenia, że coś jest nie tak... I faktycznie, złe przeczucia ich nie zmylą. W Leśnej Górze pojawi się policja. Hana zostanie aresztowana. Wcześniej policja znajdzie w jej samochodzie nielegalne środki wczesnoporonne. Komisarz Grocki zarzuci Hanie przeprowadzanie nielegalnych aborcji. Nastąpi to w 486. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 18 maja). Efekt...

 • Plejada gwiazd seriali w komedii "Wkręceni"!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej z "Przepisu na życie", Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski, czyli Ewa i Marek z "M jak miłość", Kamilla Baar i Bartosz Opania, czyli Hana i Witek z "Na dobre i na złe" to tylko kilka nazwisk serialowców spośród całej plejady gwiazd, które znalazły się w obsadzie nowej komedii pt. "Wkręceni" w reżyserii Piotra Wereśniaka. Poznaj szczegóły!

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli": Julia Kamińska, którą szeroka widownia pokochała jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe"! Poznaj szczegóły!

 • Strzelanina w Leśnej Górze!

  Tuż po tym, jak Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) spędzą ze sobą noc, czeka ich dramat! Karol (Bogdan Brzyski) będzie chciał ją zabić!

Dyskusje na temat: na dobre i na złe hana karol