• Informacje na temat:

  na dobre i na złe inne dziecko

Artykuły na temat: na dobre i na złe inne dziecko
 • "Na dobre i na złe": Wojna domowa!

  ...bardziej Julkę irytują. - Widzisz, jaka ona jest? Nic do niej nie dociera! Cały czas podważa mój autorytet! Jestem matką i mam prawo wychować dziecko tak, jak to uznam za słuszne! A chwilę później(...) mamie. Tylko o nas. Zawsze możemy znaleźć sobie inne lokum... Bezpieczniejsze!

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "Na dobre i na złe": Kolejny sezon za nami

  ..."Na dobre i na złe" podsumowało kolejny sezon na antenie TVP2. Jak na tle konkurencji wypadli bohaterowie z Leśnej Góry?

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Sezon na powroty

  ...2017 rok zapowiada się w "Na dobre i na złe" miłośnie. Aż trzy dawne serialowe pary wrócą do siebie, a jedna ogłosi zaręczyny!

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  Piórecka ze "Zmienników", Marta Dąbrowska, czyli Kinga Walczyk-Falkowicz z "Na dobre i na złe" czy Weronika Książkiewicz, czyli Carmen z "Komisji morderstw’. Nam opowiada m.in., co zrobić, żeby mieć...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Prof. Bart oświadczy się Julce Burskiej!

  ...ślepy, ale nie jestem głuchy - rzuci Artur w 662. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15 lutego w TVP2) , po czym położy Julce na poduszce pierścionek. Julka wyzna mu, że jeszcze nie podjęła(...) w mieszkaniu meble! Zatrudni już ekipę do wyrzucenia kanapy, którą młoda Burska specjalnie przywiozła sobie jako pamiątkę z rodzinnego domu. Libido i nocne polucje - Była stara, miała dziurę...

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe inne dziecko
Dyskusje na temat: na dobre i na złe inne dziecko
 • Re: "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka urodziła syna!

  Co za czasy.......teraz to będą informują jak tylko jakaś aktorka czy piosenkarka urodzi dziecko...tak jakby inne kobiety nie rodziły!

 • Re: "Na dobre i na złe": Ostateczna decyzja

  No właśnie, nie widzę powodu by stosować inne kryteria postępowania dla kobiet a inne dla mężczyzn. Skoro Adam zaakceptował dziecko Wiktorii, to należałoby oczekiwać tego samego od niej!

 • Re: "Na dobre i na złe": Ilona Ostrowska traktuje macierzyństwo jak... rolę!

  Prowokacja? Dziecko kochane to jak ktoś ma inne zdanie niż Ty, to musi być prowokacja? Litości ....xd....po prostu denerwująca była w Ranczu i tyle....

 • Re: "Na dobre i na złe": Bójka i powrót Zyberta

  Zdrada nie wzmacnia małżeństwa, chociaż pewnie można z nią zyc, ale dziecko chyba jest Piotra, chociaż tak do konca nie jestem pewna, bo dialogi w serialu są inne niż w artykułach.

 • Re: "Na dobre i na złe": Zimna wojna Leny i Witka

  Kiepsko by się oglądało serial z lekarzami lat 50 bo poza praca to raczej by ciężko było stworzyć inne wątki no chyba że Tomek Burski miał by dziecko a Zośka niańczyła by wnuka/wnuczkę...... Wiadome że muszą dawać nowe postacie bo tamci są starzy i nudni.... Dlatego fajnie że są nowi młodzi, szkoda tylko że w czasie kiedy Wiki zeszła się z Adamem stał się ten wypadek bo teraz przez kilka

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana traci dziecko

  zajmować. Już dawno powinni zgłosić to na policję- i tak nie adoptowaliby dziecka, bo za krótko są małżeństwem. Gdyby zeznali przeciwko Pauli szybciej straciłaby prawa rodzicielskie, a dziecko znalazłoby nowy dom. Nie rozumiem dlaczego ona jest tak lubiana przez widzów, jak dla mnie jest lekko irytująca. Zawsze gdy ma jakiś problem wszystko inne na około powinno się podporządkować. Dopiero gdy sama

 • Re: Od września "Na dobre i na złe" z konkurencją

  A to pewnie Bujakiewicz zapłacili więcej niż w " Na dobre i na złe " , ale "powodem " rezygnacji , podawanym przez aktorkę było dziecko . No i proszę czas na granie się znalazł . Jakie to przewrotne byc moze wieksza kasa ale jaka jest pewnosc ze serial sie utrzyma?zmuda tez taka piekna a chochot losu i inne bzdurne seriale skonczyly sie po niecalym pierwszym sezonie..

 • Re: ​Nowy rok... i nowy romans!

  wyłaczalam po 5 min odcinka ale teraz odpuszcze sobie na stałe.tv wlaczam tylko w srode na ,,na dobre i na złe..''barwy nieszczescia''?jeszcze gorsze gej ktory ma dziecko to albo gej albo hetero,,jakies inne patologie...masakra..to juz ,Klan'' lepszy od tej emki..