• Informacje na temat:

  na dobre i na złe jake michaels

Artykuły na temat: na dobre i na złe jake michaels
 • Jake Michaels: Śladami Mickeya Rourke

  ...​Urodził się w Afryce, ale większość życia spędził w Toronto. Gra w kanadyjskich i amerykańskich filmach i serialach, a od niedawna także w "Na dobre i na złe". Jego bohater James, mąż Hany, to wyjątkowa postać. Dawno nikt nie zrobił takiego zamieszania w Leśnej Górze!

 • "Na dobre i na złe": Ślub w szpitalu

  Kocham cię i tym razem nie odpuszczę - usłyszy Hana (Kamilla Baar) od Piotra (Marek Bukowski). I choć ślub za pierwszym razem nie dojdzie do skutku, zakochani w końcu dopną swego!

 • "Na dobre i na złe": Ślub na raty

  Najwięcej siły i napędu do działania Kamilla Baar zawdzięcza synowi, z którym zamierza pojechać do Tybetu, naukom buddyzmu oraz... Hanie z "Na dobre i na złe". Ta postać ją inspiruje i często zaskakuje. W nowych odcinkach serialu jej bohaterka weźmie ślub z Piotrem, zostanie ciocią i przejdzie poważną operację.

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • "Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

  Jesienią nastąpi to, na co od dawna czekają wierni fani "Na dobre i na złe": Hana (Kamilla Baar) pogodzi się z Piotrem (Marek Bukowski)! I znów wszystko będzie jak dawniej, a nawet lepiej!

 • "Na dobre i na złe": ​Ślubne "tak" w Leśnej Górze

  ...z Jamesem (Jake Michaels), który okazał się chory psychicznie. I choć wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik (ubrani odświętnie Hana i Piotr zajadą pod pałac ślubów specjalnie wynajętą na ten dzień(...) (Maciej Sztabiński), kochanek urzędniczki, i Maciek (Jeremi Protas), nastoletni syn kobiety. Ślub Hany i Piotra zobaczymy w 529. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18 września). W naszej galerii...

 • Czy James jest chory psychicznie?

  Hana (Kamilla Baar) przeżyje szok, gdy James (Jake Michaels) zaatakuje ją i będzie usiłował zastraszyć. Przerażona postanowi skonsultować przypadek własnego męża z psychiatrą Szymonem Drylem (Piotr Stramowski).

 • Hana w ciąży z Piotrem!

  Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie dowie się, że jest w ciąży z Piotrem (Marek Bukowski)! James (Jake Michaels) postanowi ją odzyskać, a Magda (Anna Dereszowska) poprosi o zniknięcie...

 • Oto mąż Hany!

  Niebawem Piotr (Marek Bukowski) zerwie z Haną (Kamila Baar), bo niespodziewanie okaże się, że jej mąż James (Jake Michaels) wcale nie został zamordowany! On żyje! I na dodatek jest pacjentem szpitala w Leśnej Górze!

 • Piotr wybierze życie u boku... Magdy

  Gdy James (Jake Michaels) domyśli się, że rozbił związek Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski), postanowi usunąć się z życia żony. Lecz Gawryło wybierze... Magdę (Anna Dereszowska) i odejdzie z Leśnej Góry.