• Informacje na temat:

  na dobre i na złe katarzyna dąbrowska

Artykuły na temat: na dobre i na złe katarzyna dąbrowska
Zdjęcia na temat: na dobre i na złe katarzyna dąbrowska
 • Dr Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: na dobre i na złe katarzyna dąbrowska
 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska o fenomenie serialu

  „Wiktoria będzie musiała sobie poukładać życie niejako na nowo – bez Adama, z którym się rozstała”. O skomplikowanej postaci Wiktorii, jej przyszłych losach, najciekawszych przypadkach medycznych oraz o fenomenie „Na dobre i na złe” opowiada gwiazda serialu, Katarzyna Dąbrowska.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska nie rezygnuje z serialu!

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiki Consalida z "Na dobre i na złe", wspaniale radzi sobie w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jaka jest wymarzona postać, w którą chciałaby się wcielić? Jak łączy pracę na planie serialu i nagrania do programu? Co jest najtrudniejszego w udawaniu innych? O tym dowiecie się z naszego wywiadu!

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe katarzyna dąbrowska