• Informacje na temat:

  na dobre i na złe kulisy

Artykuły na temat: na dobre i na złe kulisy
 • Magda Steczkowska i Krzysztof Antkowiak: Poruszające kulisy ich romansu sprzed lat

  Połączyła ich gorąca miłość, która miała przetrwać wieki. Niestety, okazało się, że Magda Steczkowska (44 l.) i Krzysztof Antkowiak (47 l.) nie potrafili być razem. Sława i praca zniszczyły ich związek.

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Magdalena Ogórek zdradza kulisy jej znajomości z Cezarym Pazurą. Są zaskakujące!

  Magdalena Ogórek (36 l.) postanowiła zdradzić kulisy swojej kariery. Okazuje się, że wiele w tym zakresie zawdzięcza Cezaremu Pazurze (53 l.), który miał przyczynić się do zatrudnienia jej w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego (61 l.)!

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Kamilla Baar: Kulisy jej nowego romansu

  Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", aktorka, znana z serialu "Na dobre i na złe", poznała obecnego partnera w marcu, w teatrze IMKA. O ironio, po części dzięki Wojtkowi, który wyreżyserował spektakl "Twoje Pocałunki Mołotowa". Prawnik był jednym z widzów, wychowany w domu o tradycjach artystycznych - jego dziadkowie byli aktorami, sam maluje obrazy - zaimponował Baar wiedzą...

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Kamilla Baar i Wojciech Błach: Kulisy rozstania

  Kamilla Baar i Wojciech Błach poznali się w 2008 roku w Krakowie. - Wojtek po prostu mnie oczarował - wspominała aktorka w jednym z wywiadów. Od tego czasu para uchodziła za wzorowy związek - Kamilla robiła karierę, stając się gwiazdą "Na dobre i na złe", a Wojtek zrezygnował z gonitwy za sukcesami, by móc opiekować się ich synem i dbać o dom.   Kamilla i Wojciech postanowili po 6 latach...

 • Kulisy rozwodu Roberta Gonery

  Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

 • 7 listopada "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz

  ...felietonów z udziałem gwiazd "Na dobre i na złe" prezentujących historię serialu, kulisy i tajniki produkcji, wspomnienia aktorów i najciekawsze, najzabawniejsze anegdoty planu. Tymczasem już w sobotę(...) pełnią rolę konsultantów. Poznamy kulisy produkcji, tj. serialową kuchnię, a także kuchenne inspiracje gwiazd "Na dobre i na złe". Rozmowom, wspomnieniom, ciekawostkom i anegdotom towarzyszyć będą...

 • Niepoprawny kobieciarz

  - Rodzice, oboje lekarze, marzyli, bym poszedł w ich ślady - wyznaje aktor Marcin Sianko, znany z ról w serialach "Julia", "Na dobre i na złe" oraz "Rezydencja". On sam chciał grać na puzonie. Dopóki nie wszedł za kulisy teatru. Wtedy odnalazł swoje miejsce na ziemi.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe kulisy
 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz zrobi z Oliwii seksbombę!

  obejrzyj najnowsze kulisy o Radwanie i Adwi

 • Re: "M jak miłość": Kulisy rozstania Ali i Pawła

  I co na to PiSowcy, dobre to czy złe, hehehe

 • Re: Popisowy numer

  Kochane wpiszcie sobie kulisy kultury z wizytą na planie na dobre i na złe... ;)

 • Re: Kulisy wypadku Hanki Mostowiak!

  Zastanawiam się kiedy taki scenariusz dopadnie wszystkie tasiemce. Problem w tym, że nie mogę wyłączyć telewizora, bo mi sie nie podoba, tylko nie mogę go wyłączyć bo ogląda żona i tak w każdy poniedziałek i wtorek, a wcześniej "Na Wspólnej" (pn-czw), a w piątek "Na dobre i na złe". A teraz żona mnie przekonuje, że mam obejrzeć milionowy odcinek mroczkowej opery żeby zdać relację co się stało

 • Re: Popisowy numer

  Kochane wpiszcie sobie kulisy kultury z wizytą na planie na dobre i na złe... ;) Dzieki, juz obejzałam, ciągle mi przerywało ale dałam rade;)

 • Re: Popisowy numer

  Dzieki, juz obejzałam, ciągle mi przerywało ale dałam rade;) Kochane wpiszcie sobie kulisy kultury z wizytą na planie na dobre i na złe... ;) no ja tez obejrzałam dzieki