• Informacje na temat:

  na dobre i na złe lena rodzi

Artykuły na temat: na dobre i na złe lena rodzi
 • "Na dobre i na złe": Witek i Lena zostaną... przyjaciółmi?

  W pracy często dochodzi między nimi do sporów, ale Lena i Witek potrafią się dogadać dla dobra syna.

 • "Na dobre i na złe": Tragedia Latoszków!

  Po miesiącu spędzonym w areszcie Lena (Anita Sokołowska) postanowi przyjąć propozycję prokuratorki (Aleksandra Ciejek) i przyznać się do nieumyślnego spowodowania śmierci Jowity (Julia Szamałek) w zamian za obniżenie kary.

 • "Na dobre i na złe": Scysja Latoszków

  Mimo że kobieta zaczęła na nowo układać sobie życie z innym partnerem, Staszkiem Zarembą (Marcin Kwaśny). Z kolei Starska przyjmie inną taktykę w stosunku do byłego męża. Otóż, ewidentnie zacznie unikać wspólnych, rodzinnych spotkań. Powód? Nie chce, by Felek choć przez moment łudził się, że jego rodzice kiedyś znów będą razem. Niedługo Lena i Witek ostro pokłócą się w pracy o jednego...

 • "Na dobre i na złe": Spore zmiany

  Latoszek i Lena wezmą oficjalnie rozwód, ale po rozstaniu pozostaną przyjaciółmi. Jak teraz będzie wyglądała ich praca w szpitalu? Spore zmiany czekają też Falkowicza i Szczepana.

 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

  ...w oknie eleganckiej restauracji bliskość łączącą ją wciąż z byłym mężem Witkiem (Bartosz Opania), wskazuje na to, że w 19. sezonie "Na dobre i na złe" los ponownie skrzyżuje ze sobą linie życia Latoszka(...) wyznaczenie daty ślubu, w Leśnej Górze w najmniej spodziewanym momencie pojawiła się ciężarna Oliwia (Marta Bryła). Nagle okazało się, że ta pochodząca z prowincji nieokrzesana dziewczyna urodzi...

 • "Na dobre i na złe": Konica stracił czujność

  W nowych odcinkach „Na dobre i na złe” bohater Roberta Koszuckiego, doktor Konica, przeżyje rodzinny dramat. Być może straci na zawsze trójkę dzieci, które porwie Marta! Jesienią będzie także występował w „Czasie honoru: Powstanie”. Zagra Rosjanina Siergiejewa - oszusta wprowadzającego zamęt w szeregach powstańców.

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...fleszy i reflektorów. Niektórych narodziny dziecka bardzo zmieniły, a inni pozostali sobą. Jeżeli chodzi o wybór imion dla pociech, można zaobserwować pewien trend - celebryci chętnie wracają do korzeni(...) szczęśliwych rodziców!

 • Lifting "Na dobre i na złe" wyszedł serialowi na dobre!

  Całkowita zmiana obsady, nowa formuła produkcji, zupełnie inny sposób ukazywania przypadków medycznych. "Na dobre i na złe" przeszło całkowity lifting i nie straciło przy tym widzów. Wręcz przeciwnie, serial niezmiennie utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądanych telenowel!

 • Rok 2014 w polskim i zagranicznym show-biznesie przeżywał istny baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy zostały po raz pierwszy lub kolejny rodzicami i jak nazwały swoje pociechy.

 • "Na dobre i na złe": Sercowe problemy i tajemnica sprzed lat

  Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu, a Lena blokuje etat - i daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym, 535. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!

Wideo na temat: na dobre i na złe lena rodzi
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").