• Informacje na temat:

  na dobre i na złe leśna góra

Artykuły na temat: na dobre i na złe leśna góra
 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra bez Blanki?

  Czy to oznacza automatycznie, że nie zobaczymy jej już więcej w "Na dobre i na złe"? - Szczęśliwie mogę uspokoić widzów, że Blanka absolutnie nie zniknie z Leśnej Góry - informuje Karolina(...) "Na dobre i na złe". ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra... nie istnieje!

  Nie wszyscy wiedzą, że Szpital Kliniczny w Leśnej Górze powstał w wyobraźni scenarzystów i scenografów „Na dobre i na złe” i nie istnieje w realnej rzeczywistości.

 • Leśna Góra pełna marzeń

  Śmiech, radość i zabawa - w szpitalach zwykle ich brakuje. Wyjątek stanowi Leśna Góra. Szpital z serial u, który spełnia dziecięce marzenia.

 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

  Zawalczy o Lenę? Fakt, że przed wakacyjną przerwą Staszek Zaremba (Marcin Kwaśny) ostatecznie nie zdecydował się na poślubienie Leny (Anita Sokołowska), gdyż przez przypadek dojrzał przez szybę w oknie eleganckiej restauracji bliskość łączącą ją wciąż z byłym mężem Witkiem (Bartosz Opania), wskazuje na to, że w 19. sezonie "Na dobre i na złe" los ponownie skrzyżuje ze sobą linie życia Latoszka...

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

 • "Na dobre i na złe": Cała Leśna Góra poprze Trettera!

  Jednogłośnie opowiedzą się za nim, absolutnie nie dając wiary w oskarżenie o przyjęciu łapówki od jednego z pacjentów. Stefan będzie wzruszony, gdy w 660. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja(...) oświadczenia, w których zrzekną się części swoich pensji - po to, by Leśna Góra nadal mogła funkcjonować bez zmian. Składając zeznania przed prokuratorem, Stanisławski całą winą za niesłuszne...

 • Żebrowski w Leśnej Górze

  Szowinista rządzi... Ale tylko w Leśnej Górze. Doktor Falkowicz (Michał Żebrowski) nie będzie jednoznaczną postacią.

 • ​"Na dobre i na złe": Oto Leśna Góra w nowej odsłonie!

  Serialowej Leśnej Góry nie znajdziecie na żadnej mapie Polski. Zdjęcia do “Na dobre i na złe" powstają w Falenickiej Fabryce Snów, jak filmowcy zwykli nazywać podwarszawską halę należącą do Artramy, czyli firmy produkującej serial.

 • Moc gwiazd wiosną w TVP2

  Tomasz Karolak i Izabela Kuna, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki oraz Wojciech Mecwaldowski - te gwiazdy będą oglądać wiosną widzowie TVP2. Rusza nowa ramówka stacji, a w niej sporo niespodzianek.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe leśna góra
Wideo na temat: na dobre i na złe leśna góra
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 726.

  zostaje ranna inna para: Arek i ciężarna Magda. Marcin i Julka pomagają pasażerom rozbitego auta. Na domiar złego, doktor Molenda po kilku minutach traci nagle przytomność. Gdy Marcin trafia do szpitala, badania wykazują, że lekarz ma uraz mózgu i wymaga natychmiastowej operacji. Akurat gdy Bart zaczyna zabieg, Leśna Góra pada ofiarą hakera.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe leśna góra