• Informacje na temat:

  na dobre i na złe nowa pora emisji

Artykuły na temat: na dobre i na złe nowa pora emisji
 • "Barwy szczęścia": Pora zapomnieć o złych rzeczach i zacząć nowe życie...

  ...- powie jej Piotr. - Tam wszystko będzie dobre? - Ewcia nie będzie przekonana, czy po przeprowadzce znów poczuje się szczęśliwa. - Boję się, że... zapomnę o mamie - szepnie dziewczynka...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • "Na dobre i na złe": Następca Adama?

  Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści zlitują się nad Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska)! Dadzą jej szansę na przeżycie nowej miłości w ramionach pochodzącego z Półwyspu Iberyjskiego prof. Jose Rodriqueza Pereza (Marcin Krajewski). Koniec żałoby Po śmierci Adama (Grzegorz Daukszewicz), do której doszło w 715. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 10 października 2018 r.), Consalida nie zdołała...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy kolejnych uczestników

  Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Barbara Melzer i Kuba Molęda to kolejni ujawnieni przez Polsat uczestnicy drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Na dobre i na złe": Anna Samusionek w Leśnej Górze!

  ...po raz pierwszy zobaczymy w 727. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 27 marca o godzinie 20.55). Aktorka, której ogromną popularność przyniosły kreacje w serialach "Plebania(...) roku pojawiła się w gościnnym epizodzie w 68. odcinku serialu. Teraz - po osiemnastoletniej przerwie - wraca do "Na dobre i na złe" w zupełnie innej roli. Warto zaznaczyć, że aktorka jest tylko o 13 lat...

 • Co zobaczymy jesienią w TVP?

  TVP - Twoja przestrzeń ciekawości - pod takim hasłem telewizja publiczna zaprezentowała w poniedziałek, 22 sierpnia, jesienną ramówkę. Będą nowe programy, takie jak oczekiwany muzyczny show "The Voice of Poland" oraz nowe seriale - "Rezydencja" w Jedynce oraz "Wiadomości z drugiej ręki" w Dwójce.

 • "Na dobre i na złe": Małe grzeszki, ciężkie kłamstwa

  Zapraszamy na 690. odcinek „Na dobre i na złe” i nowe fotostory.

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • "Na dobre i na złe" świętuje swoje 17. urodziny

  Serial "Na dobre i na złe" zadebiutował w TVP2 dokładnie 7 listopada 1999 roku. W tym roku przypadają jego 17. urodziny i 18. sezon. "Nad dobre i na złe" cieszy się stale wielką popularnością wśród widzów.

 • ​"Na dobre i na złe": Jacek Kopczyński dołączył do obsady serialu... po raz trzeci!

  Wkrótce do Leśnej Góry zawita... znachor. W roli Karola, który niekonwencjonalnymi metodami stara się uzdrawiać śmiertelnie chore kobiety, zobaczymy Jacka Kopczyńskiego, czyli mecenasa Adama Wernera z "M jak miłość". Czy aktor, który w przeszłości już dwa razy zagrał w "Na dobre i na złe", tym razem zagości w serialu na dłużej?

Dyskusje na temat: na dobre i na złe nowa pora emisji