• Informacje na temat:

  na dobre i na złe ola pietrzak

Artykuły na temat: na dobre i na złe ola pietrzak
 • "Na dobre i na złe": Ola znika tylko na chwilę?!

  Anna Karczmarczyk ogłosiła, że odchodzi z "Na dobre i na złe”. Wiadomo, jak zakończy się wątek jej bohaterki, doktor Pietrzak. Wynika z tego, że twórcy zostawili aktorce furtkę do powrotu. Tyle pozostaje widzom na otarcie łez.

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • "Na dobre i na złe": Ola znów w ciąży!

  Ola uśmiecha się do córki, chodzi jak zwykle do pracy… ale działa jak automat. Bo jej serce wypala tęsknota za Janem. Ale już niedługo doktor Pietrzak odkryje, że znów jest w ciąży!

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • "Na dobre i na złe": Dr Pietrzak przeżyje wybuch gazu! A co z jej dzieckiem?

  Mamy fantastyczne wieści dla fanów Anny Karczmarczyk. Grana przez nią Ola przeżyje wybuch gazu w domu Ksawerego (Marek Ślosarski)!

 • "Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

  Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • "Na dobre i na złe": Ola przeżyje wybuch i urodzi zdrowego synka!

  Zdradzamy, że w pierwszym powakacyjnym odcinku "Na dobre i na złe" Przemek (Marcin Rogacewicz) weźmie od Van Graafa (Redbad Klijnstra) adres Stanisławskiego (Marek Ślosarski), po czym natychmiast(...) z Leśnej Góry, w której dyżur przypadnie akurat Kasi Orłowskiej (Magdalena Czerwińska) i Góralowi (Jan Zmit). Dalsze komplikacje Błyskawicznie okaże się, że będąca przy nadziei doktor Pietrzak ma...

 • Anna Karczmarczyk: Będzie o niej głośno

  Obdarzona jest nie tylko słowiańską urodą, ale też ogromnym talentem. Wzrusza nas jako Ola Pietrzak w "Na dobre i na złe". Teraz będzie rozśmieszać w "To nie koniec świata!".

 • "Na dobre i na złe": Ola i plagi egipskie

  ...nerwowe po stracie ukochanego Jana (Krzysztof Kwiatkowski), który zginął z rąk terrorystów. A w najbliższych odcinkach Pietrzakównę znów czekają trudne momenty. Ola wciąż nie mogąc pogodzić się ze(...) przeczytać, że bardzo im kibicują: Zobaczcie, co jeszcze o jej wątku i nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zdradziła nam aktorka!

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe ola pietrzak
Wideo na temat: na dobre i na złe ola pietrzak
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 647.

  Ola wciąż nie radzi sobie po śmierci Janka, planuje dłuższy urlop i chce wyjechać. Przemek zauważa jednak, że dziewczyna ma złe wyniki badań. Doktor Pietrzak odkrywa w końcu, że zaszła w ciążę. Lekarka wdaje się także w ostry konflikt z Falkowiczem, gdy oboje operują młodą kobietę, która na budowie spadła z rusztowania. Tymczasem Blanka po operacji czuje się dobrze i ma dostać kolejną chemię

 • "Na dobre i na złe": Zwiastun odcinka 674.

  Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem, bawiąc się w jednym z klubów. A jej narzeczony robi się w końcu o rywala zazdrosny. Ola spotyka się ze Stanisławskim, który chce przekazać dziewczynie pamiątki po Janku. Gdy doktor Pietrzak odwiedza byłego dyrektora w jego domu, dochodzi do tragedii. Tymczasem nowym pacjentem Barta zostaje Antek chłopak, który ma

 • Zwiastun 618. odcinka "Na dobre i na złe"

  Ola denerwuje się przed rozmową z pracownicą opieki społecznej, która ma ocenić, czy lekarka powinna nadal opiekować się córką. Doktor Pietrzak zajmuje się też Justyną - pacjentką w ciąży, która choruje na nerki - i na dyżurze ostro sprzecza się z Radwanem. A ordynator, gdy dziewczyna mu się sprzeciwia, wyrzuca ją z pracy.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe ola pietrzak