• Informacje na temat:

  na dobre i na złe paulina chruściel

Artykuły na temat: na dobre i na złe paulina chruściel
 • Paulina Chruściel: Umarła, zmartwychwstała i... zniknęła!

  ...34 lata, 169 cm wzrostu, 14 seriali i 1 film w dorobku, 1 mąż, 1 dziecko i 1 medialna burza na koncie! Tak pokrótce można podsumować Paulinę Chruściel. Chcecie wiedzieć o niej więcej?

 • Paulina Holtz w Leśnej Górze!

  Paulina Holtz, którą widzowie od 15 lat kojarzą z rolą Agnieszki Lubicz w "Klanie", wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Aktorkę trudno będzie rozpoznać - jej bohaterka Matylda nosi perukę, która odróżnia ją od Agnieszki z "Klanu".

 • "Singielka": Co Paulinie Chruściel dała Elka?

  ..." w drugą. (śmiech) A co sądzisz o fali popularności, na której się znalazłaś? W moim przypadku to już kolejna. Pierwsza przyszła przy okazji "Linii życia", kolejna przy "Na dobre i na złe(...) nasze drogi muszą się rozejść. Jakie plany na przyszłość? Ostatnio wielu Twoich kolegów z "Singielki" znalazło serialowy dom w "Na dobre i na złe", może i Ciebie ponownie zobaczymy w Leśnej...

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Agata wreszcie szczęśliwa ze Szczepanem?

  ...zaangażował się w związek z Ludmiłą (Paulina Chruściel), a rozżalona Agata postanowiła leczyć zranione serce w ramionach swojego byłego pacjenta - Pawła Lewickiego (Maciej Marczewski). Ten związek(...). Z bohaterami "Na dobre i na złe" żegnamy się na czas wakacji. Co więc wydarzy się między Agatą a Szczepanem i czy pięknej pani doktor uda się wreszcie stworzyć udany związek? Odpowiedź na te pytania...

 • Przyłoży Żebrowskiemu

  W serialu "Na dobre i na złe" Przemek wymierzyć sprawiedliwość za śmierć swojej ukochanej.

 • “Na dobre i na złe": Falkowicz zaplanuje własną śmierć!

  ...jego "eks" znalazła już dla niego następcę. Następnie wykręci numer do Przemka (Marcin Rogacewicz), który nie zechce go nawet wysłuchać, choć profesor przeprosi Zapałę za Ludmiłę (Paulina Chruściel(...) dobre i na złe" (emisja w środę 28 stycznia o godz. 20.45 w TVP2).

 • Wiadomo było, że umrze

  Gdy elegancka i promienna pojawiła się w serialu "Na dobre i na złe", od razu zyskała rzesze sympatyków. Gra atrakcyjną, niezależną i trochę tajemniczą Ludmiłę, której nie oszczędziła nieuleczalna choroba.

 • "Na dobre i na złe": Agata znalazła tego jedynego? Wkrótce połączy ich... ślub!

  ...przyjaciółka przez nich cierpiała. Później pojawiła się Ludmiła (Paulina Chruściel) i Zapała stracił dla niej głowę. Przyjaciółki musiały więc znaleźć sobie inne obiekty westchnień. Rozżalona Agata...

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz w opałach!

  ...swojego postanowienia. Chce, by profesor został ukarany za śmierć Ludmiły (Paulina Chruściel). Czy uda mu się dojść sprawiedliwości? Tego dowiemy się już we wrześniu, z premierowych odcinków  "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe paulina chruściel
Wideo na temat: na dobre i na złe paulina chruściel
 • "Na dobre i na złe": Śmierć Ludmiły

  To, że Ludmiła umrze, wiedzieliśmy od początku. Była to z założenia rola gościnna. Miała trwać zaledwie kilka odcinków. Przedłużyło się wszystko o ponad rok... - mówi Paulina Chruściel, odtwórczyni tej roli w serialu "Na dobre i na złe".

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").