• Informacje na temat:

  na dobre i na złe pocałunek

Artykuły na temat: na dobre i na złe pocałunek
 • "Na dobre i na złe": Wyleczy ją pocałunek?

  Molenda zabierze Kwiatkowską ze szpitala. Czy sprawi, że wróci jej pamięć?

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek na pokaz

  ...dojrzy Wiktorię, trochę na pokaz przed rywalką pocałuje w usta Gracza. Mimo początkowego zaskoczenia, Paweł odwzajemni pocałunek uroczej Oliwii. Czyżby wkrótce miało coś ich połączyć?

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek... ostatniej szansy?

  Kaśka i Marcin mają ciężki dyżur – na którym walczą o życie nastolatki, która przedawkowała leki należące do jej matki. A Orłowska, obserwując kolegę w pracy, coraz bardziej się niepokoi.

 • "Na dobre i na złe" bez Foremniak?

  Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek i... komplikacje

  Pęknięta rura sprawi, że Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) i Krzysztof (Mateusz Damięcki) - ratując mieszkanie przez zalaniem - wpadną sobie w ramiona.

 • Ognista Hiszpanka czy anielska Polka?

  One dwie i on jeden. Przemek, przystojny lekarz z "Na dobre i na złe" musi wreszcie podjąć decyzję: ognista Hiszpanka - Wiki czy Agata - anielska Polka. Dla kogo tak naprawdę bije jego serce?

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek na zgodę

  Awansowany na pielęgniarza Szczepan (Kamil Kula) chce odzyskać miłość dr Woźnickiej (Emilia Komarnicka).

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe pocałunek
Wideo na temat: na dobre i na złe pocałunek
 • "Na dobre i na złe": Pierwszy pocałunek

  Dzięki fotostory wiecie już, że w najbliższym odcinku - numer 616 - Adam spotka zadziorną blondynkę… Anetę (w tej roli Natalia Rybicka, gwiazda seriali "Szpilki na Giewoncie", "Londyńczycy" i "Samo życie").

 • Przerwane pocałunki

  Życie trzynastoletniej Manueli nie jest usłane różami. Mieszka z rodziną na przedmieściach nijakiego sycylijskiego miasta, jej matka wiecznie kłóci się z bezrobotnym ojcem, a starsza siostra ma na sumieniu długą listę grzechów, z których podkradanie rodzicom pieniędzy należy do tych lżejszych. Jednak pewnej nocy dziewczynce śni się Matka Boska i wszystko się zmienia. Cała okolica jest przekonana, że Manuela dokonuje cudów i proszą ją o wszystko - od znalezienia pracy, przez dostanie się do...

 • "Na dobre i na złe": Miłosna reanimacja

  Doktor Konica zbiera się w końcu na odwagę i chwyta Klaudię w ramiona. Jak będzie wyglądał ich pierwszy pocałunek?

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

Dyskusje na temat: na dobre i na złe pocałunek