• Informacje na temat:

  na dobre i na złe radosław krzyżowski

Artykuły na temat: na dobre i na złe radosław krzyżowski
 • Pracoholik z "Na dobre i na złe"

  Po śmierci żony Michał Sambor będzie musiał sprawdzić się jako ojciec. A jak odnajduje się w takiej roli, grający go Radosław Krzyżowski? Znakomicie! Poznawanie świata córki to jego nowa pasja.

 • 10 lat "Na dobre i na złe"

  Setki aktorów, tysiące statystów i miliony widzów. Emocje towarzyszace trudnym operacjom i sercowym rozterkom bohaterów. Najpopularniejszy polski serial medyczny "Na dobre i na złe" obchodzi swój jubileusz.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • Gwiazda "M jak miłość" w "Na dobre i na złe"

  Doktor Sambor (Radosław Krzyżowski) i Dorota (Joanna Liszowska) wymykają się na wycieczkę. Trafiają do zabytkowego domu pracy twórczej, po którym oprowadza ich pani Jadwiga (Teresa Lipowska(...) podpisze zgodę. Finał transakcji nas zaskoczy. "Od dziewięciu lat marzyłam, żeby w zagrać w Na dobre i na złe " - mówi Teresa Lipowska. I dodaje: "Te tematy są mi bliskie, bo kiedyś sama składałam papiery...

 • Radosław Krzyżowski, znany jako przebiegły doktor Sambor z serial u "Na dobre i na złe", zmienia swój wizerunek. Już niedługo zobaczymy go w roli Adama, ukochanego Judyty w serialowej wersji "Ja wam pokażę!" na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

 • Z Tulczyna do Leśnej Góry

  Do najpopularniejszego serialowego szpitala w Leśnej Górze zawita niebawem, prosto z Tulczyna, jeden z najbardziej znanych serialowych proboszczów, czyli Włodzimierz Matuszak. Aktor, który w serialu "Plebania" od 9. lat wciela się w postać księdza Antoniego Wójtowicza, w "Na dobre i na złe" zagra Adama Kosmalę.

 • Romantyczną Judytę gra Edyta Jungowska, a w rolę Adama wciela się Radosław Krzyżowski, znany dotychczas z roli doktora Sambora w serialu "Na dobre i na złe". "Dopiero zaczynamy zdjęcia i sama nie(...) jej nieporadności" - dodała aktorka. Jungowska przyznała się, że oglądała wersję kinową filmu, ale nie boi się porównań. Żadnej z ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi nie oglądał natomiast Radosław...

 • Na sylwestra do... teatru?

  ...twórcy. W rolach głównych występują, znani z serialu "Na dobre i na złe", Agnieszka Judycka i Radosław Krzyżowski. Do zabawy w sylwestra zaprasza także Teatr Muzyczny w Gdyni. Tamtejsi artyści...

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe radosław krzyżowski
Wideo na temat: na dobre i na złe radosław krzyżowski
 • Pożegnanie z Samborem

  W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" nie zobaczymy już dr. Sambora (Radosław Krzyżowski). Będziecie za nim tęsknić?

Dyskusje na temat: na dobre i na złe radosław krzyżowski
 • Re: "Na dobre i na złe": Doktor Sambor odchodzi z Leśnej Góry

  23 lata, a zagrała już w kilku filmach. I z tego co pamiętam na jednym z festiwali dostałą nagrodę za najlepszy debiut. To samo Katarzyna Dąbrowska. Radosław Krzyżowski, to może i dobry aktor, ale gdyby nie rola w na dobre i na złe, to nikt by go nie znał.