• Informacje na temat:

  na dobre i na złe sezon 14

Artykuły na temat: na dobre i na złe sezon 14
 • Wakacje z "Na dobre i na złe"

  Czternasty sezon "Na dobre i na złe" już za nami, a na odcinki premierowe trzeba poczekać do września. Ale to nie znaczy, że musicie się z naszym serialem rozstawać!

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe": Daty premier, godziny emisji

  ...dnia Dwójka rozpocznie emisję nowych odcinków "Barw szczęścia". Na początku września na antenę wrócą też "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Na sygnale". Najdłużej - bo aż do 14 września - czekać(...) godz. 20.10 - "Barwy szczęścia" godz. 20.55 - "M jak miłość" Środa godz. 20.10 - "Barwy szczęścia" godz. 20.45 - "Na dobre i na złe" (premiera nowego sezonu 5 września) godz. 21.55

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "Na dobre i na złe": Dr Pietrzak przeżyje wybuch gazu! A co z jej dzieckiem?

  ...pomocne są w tym media społecznościowe oraz fotosy z planu. To właśnie dzięki nim możliwe jest poskładanie w całość dramaturgicznej układanki. Tajne/poufne Poprzedni, 18. z kolei sezon "Na dobre i na(...) najwcześniej w sierpniu, gdy produkcja "Na dobre i na złe" zacznie dawkować nam długo oczekiwane spoilery.  

 • "Łowca jeleni"

  W Niemczech wcale różowo nie jest, są biedni i bezdomni, a Unia Europejska jest problemem. Między innymi takich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć w rozmowie z jedną z żywych legend mocnej muzyki. Człowiekiem, który od ponad 30 lat stoi na czele tria Sodom.

 • “Na dobre i na złe": Klan Opaniów

  ...serialu: w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" będzie więcej doktora Latoszka niż w poprzednim sezonie. Dobra wiadomość również dla wielbicieli Mariana Opani i profesora Zyberta: niedawno ponownie(...)Na zarzut dziennikarki, że grany przez niego w "Na dobre i na złe" doktor Latoszek jest zbyt szorstki, Bartosz Opania odpowiada, że nie wszyscy mogą być aniołami. Nie dodaje, że granie aniołów go nie...

 • ​Dziś mija 14 lat od premiery "Na dobre i na złe"

  Dokładnie 14 lat temu - 7 listopada 1999 roku - Dwójka wyemitowała 1. odcinek serialu "Na dobre i na złe". Opowieść o lekarzach i pacjentach szpitala w Leśnej Górze od razu stała się wielkim(...) pierwszej wielkości. "Na dobre i na złe" wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jest najdłużej emitowanym serialem tygodniowym w historii polskiej telewizji!

 • Serialowy armagedon! Produkcja wszystkich seriali TVP wstrzymana do odwołania...

  Informacja o przerwaniu pracy dotarła do ekip "Na dobre i na złe", "Barw szczęścia", "Na sygnale", "Komisarza Aleksa", "Ojca Mateusza" i "Klanu". Produkcja wszystkich seriali realizowanych na zlecenie TVP została wstrzymana. Podobnie jest w Polsacie i TVN...

 • Co znika, co zostaje? Zmiany w ramówkach TVP, Polsatu i TVN

  Z powodu pandemii koronawirusa zawieszone zostały prace na wszystkich serialowych planach w Polsce. Które z ulubionych produkcji zniknęły z anteny, a z którymi pożegnamy się lada moment? Co pojawi się w ramówce w zastępstwie? Jakie seriale zobaczymy do końca sezonu? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: na dobre i na złe sezon 14
 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz umrze?!

  Powtórki z sezonu 13 ogladałam z przyjemnością . sezon 14 - NIESMAK !!!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz umrze?!

  No co ty Mika dlaczego? Oglądałam wszystkie odcinki z poprzedniego sezonu i wszystkie , które się ukazały z obecnego (chyba jeszcze trzy będą). Mnie się obecny sezon bardziej podoba niż poprzedni, tamten oglądałam z przyjemnością , ale w tym obecnym niektóre wątki tak mnie wciągnęły, że czekałam z niecierpliwością na następny odcinek! No nie, mnie się 14 sezon bardziej podoba !