• Informacje na temat:

  na dobre i na złe stare zdjęcia

Artykuły na temat: na dobre i na złe stare zdjęcia
 • "Na dobre i na złe": Ślub poród i samobójstwo w finale!

  Przed nami 674. odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą!

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • ​"Na dobre i na złe": Kto jest biologicznym ojcem Matyldy?

  ..., by przerwać ten związek. Wierzyła, że to będzie najlepsze dla jej jedynaka.  - Miałyśmy umowę - przypomni Smudzie w 712. odcinku "Na dobre i na złe“. - Stare dzieje - stwierdzi Kasia. - Nie(...) Wilczewski do teraz zachował zdjęcia starej ukochanej. - Wiek jej służy - skomentuje Hania na widok fotografii. - Czyli to nie po naszej rozmowie odwołałeś nasz ślub - odetchnie z ulgą...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • ​"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski długo czekał na miłość swego życia

  Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", który w tym roku świętuje 25. rocznicę ukończenia szkoły teatralnej, twierdzi, że tak naprawdę największą dumą napawają go nie role, jakie zagrał, ale... rodzina. Aktor od kilkunastu lat idzie przez życie u boku kobiety, którą nazywa miłością swojego życia. - Warto było na nią czekać 35 lat. Jest ideałem! - mówi o żonie...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • "Na dobre i na złe": Chłopak z Grochowa - rozmowa z Konradem Elerykiem

  Trenował tajski boks, ale jego plany związane z tym sportem pokrzyżowała kontuzja. Został aktorem i często wykorzystuje swoją sprawność fizyczną w pracy. Rafał, którego od niedawna gra w „Na dobre i na złe”, poradził sobie z szaleńcem, który wtargnął do szpitala w Leśnej Górze, a w kolejnym odcinku z nożownikiem.

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • "Na dobre i na złe": Daria Trafankowska obchodziłaby dziś 65. urodziny...

  ...ulubionym serialem Polaków. I choć zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach, największą popularność przyniosła jej właśnie rola siostry oddziałowej w "Na dobre i na złe". - Gram osobę stanowczą(...) sztuk. Kierunek studiów - aktorstwo - wybrała z pomocą taty. Już w pierwszych latach szkoły aktorskiej wystąpiła w "Zdjęciach próbnych" w reżyserii Agnieszki Holland, Pawła Kędzierskiego...

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe stare zdjęcia