• Informacje na temat:

  na dobre i na złe streszczenia

Artykuły na temat: na dobre i na złe streszczenia
 • Niemoralna propozycja

  Piotr Garlicki, czyli serialowy Stefan Tretter z "Na dobre i na złe", pojawi się gościnnie w "Usta Usta". Poznaj szczegóły!

 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

 • Moment na telewizję

  Michał Żebrowski dołączył do stałej obsady serialu "Na dobre i na złe". Wciela się w postać nowego ordynatora chirurgii w szpitalu w Leśnej Górze. Jak godzi pracę w serialu z obowiązkami młodego ojca i dyrektora teatru?

 • Szczęśliwe dzięki... serialom!

  Obie są utalentowanymi i pięknymi aktorkami. Obie grają w serialu "M jak miłość" i obie wystąpiły w "Na dobre i na złe". Ale to nie wszystko, co je łączy!

 • Elegancka... inaczej

  Edyta Jungowska, czyli Bożenka Leszczyńska-Zbieć z "Na dobre i na złe", żartuje czasem, że jest elegancka inaczej. Co to znaczy?

 • ...z synem o Brooke Co u niej słychać: Czy Małgorzata Foremniak wróci do gry w serialach? Pod lupą "Na dobre i na złe": Matrymonialne kłopoty Wiktorii Consalidy Życie po RBD: Czego pragnie Christopher Uckermann?  TYLKO U NAS: przewodnik po serialach paradokumentalnych i przewodnik VOD ze streszczeniami z jeszcze większym wyprzedzeniem!  

 • Jej facet jest gejem!

  ...i ohydne! Anka, którą Katarzyna Cichopek gra w "Na dobre i na złe", jest zupełnie inną osobą niż Kinga Filarska-Zduńska z "M jak miłość". Inaczej też wygląda. Charakteryzator wymyślił dla niej(...) wizerunku. - Wątek w "Na dobre i na złe" wydał mi się ciekawy - mówi Katarzyna Cichopek. - Żałuję jedynie, że rozegra się w ramach jednego odcinka, który zobaczymy na antenie Dwójki w styczniu przyszłego...

 • Mężczyźni się mnie boją

  ...! Rozmawiał Jan Dziekan. Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka "Na dobre i na złe"? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.(...) dobre i na złe", też ma dziecko. I mnóstwo problemów z Piotrem Gawryło... - Ta historia nie skończy się szczęśliwie, bo wyjdzie na jaw tajemnica Magdy i Piotra. Za to u Sandry z "M jak miłość" jest...

 • Serialowy baby-boom

  ...wzruszenia po pojawieniu się dziecka, brak wolnego czasu... Wszystko zdarzyło mi się kilka miesięcy wcześniej. Dałam Izie dużo z siebie. "Na dobre i na złe": Marta Kozioł Jej ciąża wywołała skandal(...) się od pieluch ― mówiła. Najnowszy numer "Świata Seriali" w kioskach od 19 lipca! Znajdziecie w nim streszczenia "Mody na sukces", "Mojego grzechu" i wielu innych seriali. A także "Bocian...

 • Skandal w ambasadzie

  ...telefonem i prześle je do prasy brukowej. Na domiar złego ochrona poprosi Artura o opuszczenie ambasady. A Zadworny rzuci w kierunku Moniki tekst, że jak znudzi się Sagowskiemu, może się do niego zgłosić. W odpowiedzi bokserka poczęstuje go lewym sierpowym. aim Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Wideo na temat: na dobre i na złe streszczenia
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe streszczenia