• Informacje na temat:

  na goło

Artykuły na temat: na goło
 • Goło i wesoło

  W najbliższy weekend na ekranach polskich kin królować będą komedie. Jeśli więc kogoś przygnębiają panujące upały, warto wybrać się do klimatyzowanej sali, by świetnie bawić się w towarzystwie: nagiej klaty Channinga Tatuma, mierzącego się z apokalipsą Steve'a Carella czy też uzbrojonego w sztućce Jeana Reno.

 • "Mam talent": Goło i niewesoło

  Czwarty odcinek castingowy dziesiątej edycji "Mam talent" obfitował w zachwyty, wzruszenia, ale i zaskoczenia oraz rozczarowania.

 • Twórca "Goło i wesoło" w Hollywood

  Peter Cattaneo, autor przebojowego filmu "Goło i wesoło" , wyreżyseruje dla wytwórni New Line Cinema komedię "We're the Millers". To będzie pierwsza amerykańska produkcja brytyjskiego twórcy.

 • "Goło i wesoło": Film wszech czasów

  Popularna komedia Petera Cattaneo "Goło i wesoło" została uznana za najlepszy brytyjski film wszech czasów. W głosowaniu udział wzięli czytelnicy witryny Film Online, należącej do popularnego brytyjskiego czasopisma filmowego Empire. Opowieść o grupie bezrobotnych, którzy zakładają zespół prezentujący męski striptiz, wyprzedziła obraz "The Italian Job" Petera Collinsona i "Porachunki" Guy'a...

 • VIVApolska! na goło i wesoło

  Od 24 czerwca ekipa programu "VIVAMAT", emitowanego w stacji VIVApolska!, będzie przemierzać polskie wybrzeże, od Trójmiasta po Hel. W wędrownym studiu stacji przebywać będą znani prezenterzy - Odeta, Małgośka, Grześ i Rafał. Nie zabraknie oczywiście Wujka Samo Zło i jego hiphopowej ekipy.

 • Super Bowl: Adam Levine z gołym torsem, Maroon 5 rozczarował

  Za nami Super Bowl - najgłośniej komentowane sportowe wydarzenie w USA. Na scenie przed milionami widzów zaprezentowali się Adam Levine ze swoim zespołem Maroon 5 oraz raperzy Travis Scott i znany z duetu Outkast Big Boi.

 • Pokaz pod gołym niebem!

  W najbliższą sobotę, 14 maja, na placu przed warszawską Kinoteką odbędzie się wyjątkowy, plenerowy pokaz filmu "Kung Fu Panda" . Zanim do kin trafi druga część tej opowieści, warto przypomnieć sobie, jak zaczęła się przygoda sympatycznej pandy Po z kung-fu.

 • Oscarowe kino pod gołym niebem

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ma niespodziankę dla turystów odwiedzających latem Hollywood. Organizator dorocznych gali rozdania Oscarów otwiera kino pod gołym niebem, w którym będzie można obejrzeć cykl nagrodzonych statuetką filmów.

 • "Przerwane objęcia" pod gołym niebem

  W Londynie uznany hiszpański reżyser Pedro Almodovar i jego muza Penelope Cruz zainaugurowali sezon pokazów pod gołym niebem, swoją najnowszą wspólną produkcją, thrillerem "Przerwane objęcia".

 • Letnie kina pod gołym niebem

  Ponad 60 filmów wyświetlonych zostanie w kinach pod gołym niebem, które w ramach festiwalu Orange Kino Letnie będą działać codziennie przez całe wakacje w Sopocie i w Zakopanem. Dwa razy w tygodniu seanse odbywać się będą także w Giżycku.

Zdjęcia na temat: na goło
Wideo na temat: na goło
 • Doda: Wolę wyjść z gołym tyłkiem niż się rozpłakać

  "Między słowami" to nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu "prześwietli" każdego swojego gościa. W programie z pewnością nie zabraknie elektryzujących osobowości. W premierowym odcinku, który zobaczymy w najbliższą niedzielę na antenie Polsat Cafe, pojawi się Doda. Co zdradzi?

 • Miss Polonia 2017 Agata Biernat: Smog nie przeszkadza w aktywności. Nie widać go gołym okiem

  Miss Polonia 2017 Agata Biernat zachęca do uprawiania sportu podczas smogu. Wystarczającą ochronę ma stanowić maska przeciwsmogowa. – W samym uprawianiu aktywności fizycznej smog nie przeszkadza, nie widać go gołym okiem, natomiast jest to ciche i niewidoczne zagrożenie dla nas, więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Wybierając się na dłuższy spacer czy biegając na nie do końca świeżym powietrzu, zakładajmy maski antysmogowe i dbajmy o powietrze, które wdychamy – radzi "miska".

 • Lubert: Niektórym się wydaje, że karierę można zrobić, szokując gołym tyłkiem

  Czasy, gdy nie trzeba było nic umieć, dawno minęły – uważa Tomasz Lubert. Jego zdaniem na polskim rynku muzycznym panuje obecnie bardzo duża konkurencja i młodzi artyści muszą przede wszystkim stawiać na jakość. Szokowanie skąpym strojem lub szczegółami z życia prywatnego to za mało, aby zaistnieć na dłużej.

Dyskusje na temat: na goło