• Informacje na temat:

  na koncercie 500 osób

Artykuły na temat: na koncercie 500 osób
 • Koncert Ennio Morricone w Łodzi

  Włoski kompozytor i dyrygent Ennio Morricone wystąpi w sobotę, 14 października, w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie podsumowującym jego 60-letnią karierę muzyczną. Pod batutą Morricone, który jest autorem muzyki do ponad pół tysiąca filmów, wystąpi Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna.

 • Koncert Stinga w Toruniu: Sprawę zbada CBA

  ...organizację telewizyjnej gali, którą uświetni brytyjski gwiazdor wydały ponad 500 tysięcy złotych. Informacje o doniesieniu potwierdził Urząd Miasta w Toruniu, który na swojej stronie internetowej(...) miała trafić, jak zapewniał prezydent miasta, "do wyjątkowych mieszkańców Torunia" - osób niepełnosprawnych, działaczy, społeczników. Jak jednak twierdzi wiele osób, władze miasta rozdysponowały bilety...

 • Ocenzurowany koncert Robbiego Williamsa

  Szefowie brytyjskiej stacji BBC zdecydowali się zareagować w końcu na słowa oburzenia widzów, które wciąż napływają do nich po emisji listopadowego koncertu Robbiego Williamsa z Royal Albert Hall w Londynie, promującego album "Swing When You're Winning". Jak dotąd ponad 500 osób złożyło zażalenie w sprawie wulgarnego języka, którego używał na scenie aktor Rupert Everett, prowadzący całe show.

 • Gorgoroth: Organizator koncertu skazany!

  ..."Za zorganizowanie nielegalnego - jak uznał sąd - koncertu, w którym uczestniczyło 600 osób, Tomasz Dz. został prawomocnie ukarany grzywną 500 zł i obciążony kosztami w wysokości 250 zł. Proces(...) uczuć religijnych chrześcijan. Wykorzystany w niej motyw krzyża, na którym rozpięto nagie postaci, jest przedmiotem szczególnej czci dla wyznawców religii chrześcijańskiej, a sposób jego użycia...

 • Jason Aldean odwołuje koncerty po strzelaninie w Las Vegas

  Gwiazda country Jason Aldean postanowił odwołać najbliższe koncerty po tym, jak w wyniku strzelaniny na jego koncercie zginęło 59 osób, a ponad 500 zostało rannych.

 • J. M. Jarre w Gdańsku: Ostatnie przygotowania

  Ponad 3,5 tys. osób, w tym 500 policjantów, straż miejska, żandarmeria, straż graniczna i ochroniarze, zaangażowanych będzie w zabezpieczenie piątkowego koncertu Jeana Michela Jarra w Gdańsku. Organizatorzy zamierzają sprzedać jeszcze około 10 tys. biletów.

 • Strzelanina w Las Vegas. Artyści wstrząśnięci atakiem

  Co najmniej 59 osób zginęło, a ponad 500 zostało rannych w wyniku strzelaniny, do której doszło w Las Vegas podczas koncertu Jasona Aldeana. Świat muzyki jest wstrząśnięty tragicznymi wydarzeniami.

 • Wałęsa płaci za Bono

  Instytut Lecha Wałęsy postanowił zapłacić 500 złotych za zdjęcie Bono, lidera irlandzkiego zespołu U 2, zrobione podczas wtorkowego (5 lipca) koncertu grupy w Chorzowie. Instytut ogłosił w czwartek, 7 lipca, konkurs na najlepszą fotografię tego wydarzenia, a najbardziej zainteresowany jest fotografią przedstawiającą Bono z flagą Solidarności.

 • Lionel Richie w Polsce: Sprawdź przydatne informacje!

  ...względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENA dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym. Gastronomia na koncercie W hali będą znajdować(...) koncertu gwiazdy wieczoru został zaplanowany na godzinę 20:30. Parkingi przy hali Przy hali ERGO ARENA znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 500 aut i ok. 15 autokarów. Parking jest płatny...

 • Kraków Live Festival 2015: Rudimental gra, a młodzież tańczy (relacja z trzeciego dnia)

  Trzeci dzień Kraków Live Festival i zaledwie dwa zaplanowane koncerty, mogły wydawać się iście pokerową zagrywką ze strony organizatorów. Czy bowiem dwójka wykonawców jest w stanie przyciągnąć na teren festiwalu podobną liczbę osób co gwiazdy czwartku i piątku? Koncert Rudimental, z największą frekwencją w trakcie trzech dni, rozwiał wszelakie wątpliwości.

Zdjęcia na temat: na koncercie 500 osób