• Informacje na temat:

  na kotek

Artykuły na temat: na kotek
 • Czadoman: Trochę mnie poniosło! Zobacz teledysk "Kotek i myszka (Pobawimy się)"

  Znany z discopolowego przeboju "Ruda tańczy jak szalona" Czadoman przygotował teledysk do odświeżonej wersji piosenki "Kotek i myszka (Pobawimy się)".

 • "W labiryncie": Gra w kotka i myszkę z króliczkiem

  Dobry kryminał to ponoć niezłe ćwiczenie dla naszej głowy. Dodatkowo pozwala rozwijać empatię, lepiej radzić sobie ze stresem oraz pokonywać lęki. Wycieczkę do kina na "W labiryncie" spokojnie można więc potraktować nie tylko jako rozrywkę, ale i pracę nad własnym rozwojem. Czy potrzeba lepszej wymówki?

 • Kożuchowska jako kotka...

  Małgorzatę Kożuchowską, czyli Natalię Boską z "rodzinki.pl", już wkrótce oglądać będziemy mogli na scenie Teatru Narodowego w głównej roli w znanym na całym świecie dramacie "Kotka na gorącym blaszanym dachu". To jedna z najtrudniejszych ról, z jakimi do tej pory miała okazję zmierzyć się gwiazda "rodzinki.pl".

 • "Kotka na gorącym blaszanym dachu" w Multikinie

  Sienna Miller i Jack O'Connell występują w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu", pokazywanym w ramach cyklu "National Theatre Live w Multikinie". Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć 7 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino.

 • "KSD": Kim jest napalona kotka?

  Bohaterki serialu "Klub szalonych dziewic" z każdym odcinkiem odkrywały przed widzami swoje kolejne sekrety, nowe emocje i szaleństwa. Początkowo wydawało się że najbardziej szalone są Magda, Karolina i Joanna. Czwarta z przyjaciółek, czyli Daria była dla nich prawdziwą ostoją - przykładną żoną i matką, której wypłakiwały się na ramieniu i do której biegły po życiowe porady. Czy pozory jednak mylą?

 • ​Carly Rae Jepsen i filmik z kotkami. Zobacz teledysk "Now That I Found You"

  Poniżej możecie zobaczyć klip "Now That I Found You", w którym oprócz wokalistki ​Carly Rae Jepsen pojawiają się przepiękne koty.

 • Zażądała 20 kotków i 100 gołębi

  Gwiazdorskie wymagania Mariah Carey spotkały się z odmową.

 • "Alternatywy 4", czyli PRL w krzywym zwierciadle

  Gospodarz domu Stanisław Anioł, jego żona Miećka, Balcerek, docent Furman, dźwigowy Kotek - doskonale pamiętamy postaci z "Alternatywy 4". Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany 30 listopada 1986 roku.

 • Recenzja Demi Lovato "Confident": Ona tupie nóżką, ja niekoniecznie...

  Demi Lovato, słodki kotek, stoi przed lustrem i miauczy. W lustrze widzi lwa, a w uchu słyszy ryk.

 • Nie żyje Grumpy Cat, kot słynny z internetowych memów

  Nie żyje Grumpy Cat, amerykańska kotka ciesząca się ogromną popularnością w internecie. Grumpy przeżyła 7 lat, dając radość milionom ludzi na całym świecie.

Zdjęcia na temat: na kotek
Wideo na temat: na kotek
Dyskusje na temat: na kotek