• Informacje na temat:

  na krawędzi

Artykuły na temat: na krawędzi
 • "Na krawędzi": Wbrew stereotypom

  Ona i on. Kobieta-rajdowiec i gangster. Miłość wymieszana z brutalnym światem przestępczym. Oto historia, jaką oglądamy w nowym filmie Michaela R. Roskama - "Na krawędzi" ("La fidele"). Kryminał wejdzie na ekrany polskich kin już 29 grudnia.

 • Wilki: Robert Gawliński "na krawędzi życia"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Na krawędzi życia", który promuje składankowy album grupy Wilki - "26/26".

 • ​Bovska: Życie na krawędzi koloru

  ..., ale też że dotrę do nowej publiczności. Z jednej strony jest to ekscytujące, a z drugiej - przerażające. Więc jest to takie życie na krawędzi. W takim razie życzę ci balansu w tym życiu! - Dziękuję...

 • Drugi sezon "Na krawędzi"

  Handel noworodkami, nielegalne eksperymenty koncernów medycznych i wszechogarniająca korupcja. W drugiej serii "Na krawędzi" odkryjemy nici powiązań między gangsterami a biznesmenami, policją i politykami.

 • "The Rock" na krawędzi

  Akcja "Southland Tales" rozgrywać będzie się w Los Angeles niedalekiej przyszłości - 4 lipca 2008 roku. Miasto znajdzie się w tym dniu na krawędzi ekonomicznej, środowiskowej i społecznej katastrofy. Dwayne "The Rock" Johnson zagra Boxera Santarosa, bohatera kina akcji cierpiącego na amnezję, który pewnego dnia na swej drodze spotyka aktorkę filmów dla dorosłych, Krystę Now (Sarah Michelle...

 • Prowadziła życie na krawędzi

  ..." - mówił w rozmowie z "The Sun" jeden ze znajomych zmarłej aktorki. "Brittany prowadziła życie na krawędzi. Z pewnością miała problem z narkotykami i wszyscy błagaliśmy ją, aby zgłosiła się do...

 • Olivier Assayas: Kręcenie filmów to kwintesencja życia na krawędzi

  ...krawędzi! Jeśli się tego nie robi, jest się zwykłym nudziarzem. Trzeba się wciąż poruszać, próbować nowych rzeczy, podejmować wyzwania, inaczej to wszystko w ogóle nie ma sensu. Interpretacja...

 • TLC na krawędzi

  Dalsze istnienie amerykańskiej żeńskiej grupy TLC stanęło pod znakiem zapytania po zmianach, jakie nastąpiły w wytwórni Arista Records. Członkinie duetu zaniepokoił zwłaszcza fakt utraty stanowiska przez Antonio Reida, dotychczasowego szefa Aristy.

 • "Na krawędzi czasu"

  Czy zespół przy którego muzyce bawiła się w Polsce wielotysięczna publiczność, trzeba jakoś specjalnie przedstawiać? Nie. Niemieccy bardowie metalu wypuścili właśnie nowy krążek "At The Edge Of Time", który tak jak ostatnie produkcje, kontynuuje epickie i dość progresywne brzmienie zespołu. Na pytania o stare i nowe oblicze Blind Guardian odpowiadał wokalista, Hansi Kursch.

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

Zdjęcia na temat: na krawędzi
 • Katarzyna Skrzynecka, czyli Beata z "Na krawędzi", często oskarżana jest o przestępstwa na modzie. Tym razem jednak popełniła inne wykroczenie przeciw stylowi: zapomniała o depilacji.
Wideo na temat: na krawędzi
Dyskusje na temat: na krawędzi