• Informacje na temat:

  na plażę

Artykuły na temat: na plażę
 • Plaża plaży nierówna

  .... Steven Spielberg Spielberg postanowił po raz kolejny nasączyć plażę krwią niewinnych i wykorzystać ją do opowiedzenia traumatycznej historii. Boleśnie prawdziwej, bowiem lądowanie wojsk alianckich na(...) plażę do biegania - czasami szybko i dynamicznie, a czasami truchtem lub w zwolnionym tempie - aby uratować innych, mniej doświadczonych w bieganiu i pływaniu ludzi. "Stąd do wieczności", reż. Fred...

 • Gwiazda wynajęła plażę

  Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wynajęła dostępną publicznie plażę w Los Angeles, by móc w spokoju spędzić czas ze swoimi dziećmi i partnerem.

 • Kino i plaża

  Plaża kojarzy się nam głównie z wakacjami i leniwym wygrzewaniem się na słońcu. Dla filmowców to jednak przestrzeń, którą można wykorzystać w różnych gatunkach - w melodramacie, komedii oraz horrorze. Oto kilka wyjątkowych filmów, których akcja (lub jej część) osadzona jest na plaży w czasie wakacji. Znalazły się na niej klasyki kina, jest też jeden z najgorszych filmów w historii.

 • NBCUniversal usunął cztery odcinki serialu „Rockefeller Plaza 30”

  Powodem usunięcia z oferty czterech odcinków popularnego serialu komediowego „Rockefeller Plaza 30” było to, że pojawiają się w nich postaci, których rasa została zmieniona za pomocą charakteryzacji (tzw. blackface). Firma NBCUniversal zdecydowała się na ten krok na prośbę twórców serialu - Tiny Fey i Roberta Carlocka.

 • Video idzie na plażę

  Grupa Video pracuje nad teledyskiem do drugiego singla "Idę na plażę". To właśnie tą piosenką, pod innym tytułem "Diamond Beach", zadebiutował ten zespół tworzony przez Tomka Luberta, założyciela i lidera Virgin, oraz muzyków znanych z Superpudra.

 • Queens: Z myjni na plażę

  ...usypiająco na bohatera, który widzi, jak z przedniej szyby pianę zaczynają ścierać trzy piękne kobiety. W chwilę potem przenosi się w swoich marzeniach sennych na plażę. Tam wokalistki zespołu ściągają...

 • W środę (6 sierpnia) Marta Wiśniewska (30 l.) trafiła do szpitala w Pucku z ciężkim zatruciem. Tymczasem jej chłopak Michał Szatkowski (26 l.) woli wylegiwać się na plaży, niż towarzyszyć swojej ukochanej.

 • Aubrey Plaza: Ostra laska

  Amerykańska aktorka Aubrey Plaza nie boi się przyjmować wymagających obyczajowo ról.

 • Startuje "Projekt Plaża"

  Już po raz czwarty ekipa telewizji TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu, by przez najbliższy miesiąc bawić urlopowiczów. Relacje w programach "Dzień Dobry Wakacje" oraz "Co za tydzień".

 • Wenecja: Kierunek plaża!

  Ostatni dzień festiwalu filmowego to najczęściej oczekiwanie na werdykt. W tym roku w Wenecji, mimo mniejszej ilości filmów, zamiast ciekawości wszystkim widzom towarzyszy raczej zmęczenie - pisze wysłanniczka INTERIA.PL. Kto ma największe szanse na Złotego Lwa?

Zdjęcia na temat: na plażę
Dyskusje na temat: na plażę