• Informacje na temat:

  na sukces

Artykuły na temat: na sukces
 • "Król tygrysów": Niespodziewany sukces

  Dokumentalny serial "Król tygrysów" to niekwestionowany hit Netfliksa. Według opublikowanych przez firmę Nielsen danych, w samych tylko Stanach Zjednoczonych w dniach od 20 do 29 marca zanotował on ponad 34 miliony unikalnych wyświetleń. Do spodziewanego, choć niepotwierdzonego specjalnego odcinka serialu oraz programu produkowanego przez stację Investigation Discovery dochodzi teraz program, który zostanie wyemitowany na antenie stacji Fox.

 • Międzynarodowy sukces serialu "Zasada przyjemności"

  Nagroda to kolejny międzynarodowy sukces tej pierwszej w historii koprodukcji serialowej krajów Europy Wschodniej.  Zakupiony przez niemiecko-francuską stację ARTE i prezentowany na rynku międzynarodowym przez światowego potentata dystrybucyjnego Beta Film, serial niebawem pojawi się również we włoskiej telewizji RAI. Od swojej premiery na antenie Canal+ w czerwcu 2019 roku "Zasada przyjemności...

 • Sukces Radia Nowy Świat. Ilu mają odbiorców?

  Wystartowało Radio Nowy Świat. Nowa rozgłośnia może się pochwalić imponującymi wynikami.

 • Natalia Nykiel na festiwalu SXSW. Wielki sukces Polki

  Polska wokalistka Natalia Nykiel świętuje kolejny sukces. Została zauważona przez organizatorów amerykańskiego festiwalu SXSW.

 • "Szansa na sukces. Eurowizja 2020": Kim jest Alicja Szemplińska?

  ...9 lutego odbył się drugi odcinek programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Do finału przeszła 17-letnia Alicja Szemplińska.

 • Eurowizja 2020: Kto będzie oceniał uczestników "Szansy na sukces"?

  Michał Szpak, Cleo oraz Gromee mają oceniać uczestników eliminacji do Eurowizji, które zostaną przeprowadzone w "Szansie na sukces" – donosi Plejada. Odcinki zostaną nagrane pod koniec stycznia, a wyemitowane w lutym.

 • ​Ruszają prace nad nowymi odcinkami "Mody na sukces"

  W tym tygodniu wznowione będą prace na planie "Mody na sukces", kultowego serialu, który jest jedną z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Będzie to pierwszy serial kręcony w Kalifornii, reaktywowany po złagodzeniu w tym stanie restrykcji związanych z pandemią.

 • Lalki erotyczne na planie "Mody na sukces"

  Ekipa serialu "Mody na sukces", do którego zdjęcia wznowiono w tym tygodniu, wpadła na pomysł, jak kręcić sceny seksu, by nie łamać surowych obostrzeń sanitarnych. Wykorzystane zostaną żeńskie i męskie lalki erotyczne. Na angaż mogą też liczyć osoby, którą są partnerami aktorów w prawdziwym życiu.

 • Eliza Rycembel: Jak świętowała sukces na Orłach?

  Podczas wtorkowej ceremonii rozdania Orłów 2020 Eliza Rycembel odebrała statuetkę za drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Boże Ciało". Po tym sukcesie nie mogła hucznie świętować aż do rana. Musiała wracać do domu, gdzie czekał na nią... ukochany pies.

 • Jarosław Kuźniar: Człowiek sukcesu?

  Zdaniem Jarosława Kuźniara określenie "sukces" jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń...

Zdjęcia na temat: na sukces
 • „Moda na sukces”
 • Wszystkie niesamowite związki z "Mody na sukces"
 • Rodzina Forresterów z „Mody na sukces”
Wideo na temat: na sukces
 • Aleksandra Domańska: Sukces? Niedosyt

  Mimo drugiej w ciągu roku głównej roli Aleksandra Domańska odczuwa niedosyt. Cieszy się z sukcesów, liczy jednak na większą liczbę propozycji zawodowych.

 • Karol Strasburger: Jak osiągnąć sukces

  Prawdziwość i naturalność - to zdaniem Karola Strasburgera jedyna droga do sukcesu medialnego. Widzowie powinni obdarzać gospodarzy ulubionych programów zaufaniem, do tego niezbędna jest natomiast wiarygodność.

 • Blanka Lipińska: Pobić sukces Greya

  - Pobicia sukcesu Greya - tego życzy sobie Blanka Lipińska, która 23 lipca obchodzi 35. urodziny. - Wszystko inne mam. Osiągnęłam coś, czego nigdy nie udało się osiągnąć osobie z tego kraju - dodała. Autorka bestsellerowej, erotycznej serii "365 dni" chciałaby osiągnąć większy sukces niż E.L. James, która napisała "Pięćdziesiąt twarzy Greya". - W życiu prywatnym mam wszystko. Z ogromną

Dyskusje na temat: na sukces