• Informacje na temat:

  na to czekaliśmy

Artykuły na temat: na to czekaliśmy
 • Elvis Presley w Alei Gwiazd w Krakowie: "Czekaliśmy na tę chwilę"

  ...dla nas wielką radością, czekaliśmy na tę chwilę". W Alei Gwiazd pod Wawelem, tworzonej od 2008 r. przez miasto Kraków i RMF FM, swoje miejsce mają m.in. Celine Dion, Michael Jackson, Scorpions...

 • Aretha Franklin wie, że czekaliśmy

  Pod koniec stycznia ukazała się płyta "Knew You Were Waiting - Best Of of Aretha Franklin 1980-1998" będąca podsumowaniem prawie dwóch dekad Królowej Soulu. W lutym 69-letnia wokalistka da pięć ekskluzywnych koncertów w USA.

 • "Taniec z gwiazdami": Na ten program czekaliśmy 2 lata!

  Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat.

 • FKA twigs "Magdalene": Intymny świat bez przebojów

  Oj, czekaliśmy na "Magdalene", czekaliśmy. Znaczną część materiału zdołaliśmy poznać już wcześniej, jednak całość zmienia optykę. Warto dać tej płycie wiele szans, bo tak wielowymiarowego i trudnego na jeden raz albumu już dawno nie było.

 • ​"Love Island. Wyspa miłości": Ceremonia przeparowania

  Na ten dzień czekaliśmy wszyscy. Już 6 września wieczorem w programie "Love Island. Wyspa miłości" ceremonia przeparowania i pierwsze eliminacje!

 • Recenzja Mary Komasa "Mary Komasa": Lynch byłby dumny

  Po jesiennym singlu wszyscy czekaliśmy na pełnometrażówkę. I warto było czekać. Oczekiwanie umilały komentarze przyrównujące Komasę do Lany del Ray. Czy uzasadnione?

 • "Jak wytresować smoka 3" : Pożegnanie z klasą

  Finał trylogii "Jak wytresować smoka" reżyser Dean DeBlois (wraz z armią animatorów) prezentuje nam po blisko pięciu latach oczekiwania. Na pierwszy rzut oka widać, że te pięć lat nie czekaliśmy na darmo. "Jak wytresować smoka 3" to pożegnanie, jakiego Czkawce i Szczerbatkowi pozazdrościć mogliby bohaterowie wielu animowanych hitów, na czele ze Shrekiem i Osłem - film pełen uroku, serca i prostej...

 • Film dla wykształciuchów

  ..."Wreszcie doczekaliśmy się w kinach filmu dla wykształciuchów: inteligentnego, a nawet inteligenckiego" - pisze o "Parę osób, mały czas" Andrzeja Barańskiego recenzentka "Przekroju". Tylko dlaczego czekaliśmy na jego kinową premierę aż dwa lata?

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Recenzja The Returners "Nowa stara szkoła": Łamacze karków

  Czy po wysłuchaniu ponad siedemdziesięciu minut hiphopowej, polskiej płyty producenckiej nadal da się bujać głową? A potem mieć ochotę odpalić ją jeszcze raz? To nie wydarzyło się od 2002 roku, kiedy to debiutowali Whitehouse. I właśnie się wydarza. Długo czekaliśmy aż Returnersi wyjdą z własnym albumem, ale było warto.

Zdjęcia na temat: na to czekaliśmy
Wideo na temat: na to czekaliśmy
 • Dariusz Kordek o unieważnieniu małżeństwa. „Czekaliśmy cztery lata”

  Pierwsze małżeństwo Dariusza Kordka nie było udane. Rozwiódł się z byłą już żoną, ale pragnął otrzymać także unieważnienie małżeństwa zawartego w kościele, zwane przez niektórych potocznie "rozwodem kościelnym". Zwłaszcza, że w jego życiu pojawiła się Eliza. W końcu, po kilku latach starań, aktor osiągnął upragniony cel. Przyszedł list z kurii, na który tak długo czekał. „Czekaliśmy cztery lata

 • Orędzie Prezesa na 2020 rok

  Co Prezes nam powie w orędziu noworocznym? Czekaliśmy na pochwały, ale nie wygląda na zadowolonego. Znowu zawiedliśmy, Panie Prezesie?

 • Orędzie Prezesa na 2020 rok

  Co Prezes nam powie w orędziu noworocznym? Czekaliśmy na pochwały, ale nie wygląda na zadowolonego. Znowu zawiedliśmy, Panie Prezesie?

Dyskusje na temat: na to czekaliśmy