• Informacje na temat:

  na wspólnej agata

Artykuły na temat: na wspólnej agata
 • "Na Wspólnej": Agata chce ratować Norberta!

  Agata jest rozdygotana - musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport... Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • "Na Wspólnej": Agata powie "tak"?

  Co wydarzy się w 2959. odcinku serialu?

 • Agata Trzebuchowska: Ludzie nie rozpoznają mnie na ulicy

  - "Ida" to piękna opowieść o wystawieniu na próbę - powiedziała aktorka Agata Trzebuchowska, która w filmie Pawła Pawlikowskiego zagrała tytułową rolę. Zaznaczyła, że jej życie po udziale w tym filmie się nie zmieniło, że nie jest rozpoznawana na ulicach.

 • "Na Wspólnej": Agata nie wyjedzie z Norbertem?

  Ciąża Anety jest zagrożona. Tymczasem Norbert z ukochaną zaskakują przyjaciół decyzją o półrocznym wyjeździe do Afryki.

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • Na Wspólnej

  Sandra ma nocne koszmary - głośno wzywa Michela. Obudzona przez Agatę, jest kompletnie roztrzęsiona! Podczas rozmowy wychodzi na jaw, że to jednak Sandrę widziała na ulicy Kochańska. Agata już wie - przyjaciółka coś ukrywa… Jakiś czas później, na osobności, Patryk grozi Sandrze, że ma trzymać język za zębami! Sławek jest potwornie zdenerwowany _ z aresztu zwolniono właściciela tartaku, który jest...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • Na Wspólnej

  Bruno i Agata dzwonią z Afryki _ wciąż nie wpadli na trop Norberta… Tymczasem do Jarka przychodzi Emi! Oddaje Bergowi ukradzione pieniądze, a ich pełna...

 • "Performer" z Chyrą i Buzek będzie pokazany na Berlinale

  "Performer" w reż. Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy, z Andrzejem Chyrą i Agatą Buzek w obsadzie, będzie pokazany w lutym na Berlinale. Pełna punkowej energii opowieść o jednym z najciekawszych współczesnych polskich artystów - tak film opisują twórcy.

Zdjęcia na temat: na wspólnej agata
Wideo na temat: na wspólnej agata
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2997. Zwiastun

  Czy Iga uratuje swoją siostrę? Iga zbiera gratulacje za rozbicie gangu organizującego niewolniczą prostytucję. Ma dostać awans. Ale dla Przybysz najważniejsza jest siostra – odwiedza ją w areszcie. Agata wyznaje jej, dlaczego przeszła na stronę zła. Iga namawia siostrę, żeby została świadkiem koronnym – Agata nie chce się zgodzić. Emocje sióstr sięgają zenitu! Po południu Iga przychodzi do

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2603.

  Sandra zmusza Kalinę do poważnej rozmowy. Kobieta przyznaje, że przyjeżdżając do Warszawy liczyła na odnowienie związku z Norbertem! Jej syn też o tym marzy. Co na to Agata?

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: na wspólnej agata