• Informacje na temat:

  na wspólnej aids

Artykuły na temat: na wspólnej aids
 • Zostaje w "Na Wspólnej"

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej, opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".

 • McCartney poprawi Live Aid

  Jeśli tak dalej pójdzie, DVD "Live Aid: The Greatest Show On Earth", mające się ukazać przed Bożym Narodzeniem, będzie miało niewiele wspólnego z oryginalnym koncertem, który odbył się w 1985 roku. Po byłych muzykach Led Zeppelin, którzy kazali usunąć zapis swojego występu, własne partie chce nagrać na nowo Paul McCartney.

 • Konkurenci pomogą Band Aid 20

  Cały zysk ze sprzedaży singla z piosenką "Father And Son" w wykonaniu Ronana Keatinga i Cata Stevensa zostanie przekazany na rzecz fundacji Band Aid Trust. Kompozycja swoją premierę będzie miała w poniedziałek, 13 grudnia.

 • Live Aid: 25 lat minęło

  Liczyli na milion funtów, udało się zebrać ok. 150 mln na pomoc głodującej Etiopii. To pokazuje, że koncerty pod szyldem Live Aid mocno przerosły oczekiwania. Po 25 latach przypominamy najciekawsze momenty muzyczne tego wyjątkowego wydarzenia.

 • Britney, zrób test na AIDS!

  Kerri Whittington (26 l.), była narzeczona Kevina Federline'a (26 l.), przyszłego męża Britney Spears (22 l.), ostrzegła gwiazdę pop, że powinna sobie zrobić test na AIDS. Federline wcześniej miał często uprawiać przypadkowy seks, nie stosując żadnych zabezpieczeń.

 • Oscarowe filmy: niewolnictwo, kosmos i AIDS

  Niewolnik z plantacji nie tracący nadziei na odzyskanie wolności, astronauci i chorzy na AIDS, którzy walczą o swoje życie oraz skomplikowane relacje emocjonalne w rodzinie - są wśród bohaterów i tematów dziewięciu historii z szansą na Oscara dla najlepszego filmu.

 • W poniedziałek, 1 grudnia, telewizja MTV pokaże wielki koncert z udziałem m.in. Bono, Petera Garbiela, Beyonce Knowles oraz formacji Queen. Dochód z imprezy, która odbyła się w niedzielę, 30 listopada, w Kapsztadzie w RPA, przeznaczony został na rzecz walczącej z AIDS fundacji Nelsona Mandeli. Początek transmisji o godz. 21.00.

 • Jak wyglądały ostatnie dni Freddiego Mercury'ego. Elton John ujawnia

  Promujący swoją książkę "Me" Elton John tym razem zdradził, jak wyglądały ostatnie dni Freddiego Mercury'ego. "AIDS mnie przerażało, a jego stan fizyczny był równie straszny" – mówił na specjalnym spotkaniu muzyk.

 • Charytatywny Bono

  Nie ustają inicjatywy Bono, lidera irlandzkiej grupy U2, mające na celu pomóc najuboższym krajom afrykańskim. Wokalista wspólnie z Bobem Geldofem założył właśnie organizację DATA, której nazwa jest skrótem od Debts, AIDS, Trade in Africa, czyli Długi, AIDS i Handel w Afryce.

 • Premierowy utwór Queen!

  W związku z nadchodzącym Światowym Dniem AIDS, przypadającym 1 grudnia, legendarna formacja Queen wyda swój premierowy utwór!

Zdjęcia na temat: na wspólnej aids
Dyskusje na temat: na wspólnej aids