• Informacje na temat:

  na wspólnej aleksandra

Artykuły na temat: na wspólnej aleksandra
 • ​"Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna cudem przeżyła udar mózgu

  Aleksandra Konieczna, czyli Honorata z "Na Wspólnej", niedawno została pisarką i wydała bardzo oryginalną książkę - opowieść o jednym roku swojego życia. - To nietypowa autobiografia - mówi aktorka i dodaje, że jest jej niezmiernie przykro, że z powodu koronawirusa nie może osobiście promować swego dzieła na spotkaniach z fanami. W książce ujawniła m. in., że doznała kiedyś udaru mózgu, który...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Aleksandra Konieczna znalazła nową miłość!

  Gwiazda "Na Wspólnej" przeszła w życiu naprawdę wiele. Aleksandra Konieczna zmuszona była samotnie wychowywać swoją 24-letnią dziś córkę. Ale to nie jedyny cios, jaki ją spotkał. Dwa lata po(...) odzyskała spokój, jej zdrowie znów się pogorszyło. W 2009 roku przeszła operację kręgosłupa, kilka lat później zaś konieczna była operacja serca. Pomimo wielu trudnych Aleksandra Konieczna za każdym...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • "Na Wspólnej": Aleksandra Justa trafiła na Wspólną!

  Do obsady „Na Wspólnej“ dołączyła Aleksandra Justa, była żona Zbigniewa Zamachowskiego, znana widzom seriali m. in. jako Matylda Pawłowicz z “Barw szczęścia”. Sprawdź, kogo zagra!

 • Magdalena i Aleksandra Popławskie: Siła sióstr

  Wspólnie zagrały w serialu "Wataha", teraz oglądamy je w "Nie rób scen".

 • Aleksandra Konieczna opowie o traumatycznych przeżyciach

  Aleksandra Konieczna przygotowuje niespodziankę dla swoich fanów...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • "Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna nie czeka na nowe role...

  Aleksandra Konieczna, czyli Honorata z "Na Wspólnej", twierdzi, że oczekiwanie na kolejne role byłoby dla niej nie do zniesienia. - Nie wytrzymałabym takiego ciśnienia, nie mogłabym żyć w ciągłym napięciu - mówi.

 • Ewa Farna i Oceana we wspólnym utworze "Live It"

  Do sieci trafił klip promujący Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. W teledysku pojawiają się m.in. Rafał Brzozowski, Ewa Farna oraz Oceana.

Zdjęcia na temat: na wspólnej aleksandra
Wideo na temat: na wspólnej aleksandra
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1712.

  Darek tłumaczy się przed Różą z powodów sprzedaży mieszkania i zapewnia, że nie miało to nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań lekarskich w Azja - ciuchu. Lekarz nadal jest ich przełożonym, wie o donosie i sugeruje Alkowi, żeby zwolnił się z przychodni. Beata i Zbyszko jadą do Kielc, by porozmawiać z Władkiem. Okazuje się, że prokuratura wszczęła śledztwo w...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

Dyskusje na temat: na wspólnej aleksandra