• Informacje na temat:

  na wspólnej alkoholiczka

Artykuły na temat: na wspólnej alkoholiczka
 • Szokująca rola alkoholiczki

  ..."Tele Tydzień": Rola alkoholiczki Anki, którą gra pani w serialu "Na Wspólnej" jest niewielka, ale wyrazista. Kinga Ilgner : - Cieszy mnie, że jest tak odbierana, bo rzeczywiście to postać(...) z serialu 'Na Wspólnej'. Rozsmakowała się pani w serialach? Widzowie pamiętają panią z roli ratowniczki Wioli z "Przystani". Od tego czasu pojawia się pani w nowych produkcjach. - Rzeczywiście...

 • "Na Wspólnej": Alkohol i rak

  Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.

 • Maria Dębska: Na głęboką wodę

  W filmie "Zabawa, zabawa" Maria Dębska wciela się w młodą alkoholiczkę. Dla 27-letniej gwiazdy rola uzależnionej od alkoholu Magdy była wyjątkowym doświadczeniem także dlatego, że po drugiej stronie kamery stanęła jej własna mama - reżyserka Kinga Dębska. - Na początku trochę się przestraszyłam, ale gdy zaczęłyśmy rozmawiać o tym filmie, uwierzyłam, że będziemy potrafiły ze sobą pracować bez prywatnych kolorów. I tak też było - przekonuje aktorka.

 • Wygląda na to, że szanse na duet Madonny i Britney Spears zmalały obecnie do zera. Nie w wyniku "polityki wytwórni płytowych", ale faktu, że Królowa Muzyki Pop po prostu czuje się obrażona przez swą młodszą koleżankę. Niedawno Britney zaproponowała Madonnie rolę w jej filmie. 42-letnia piosenkarka miałaby w nim zagrać matkę-alkoholiczkę, która zmusza swą córkę do tego, aby została gwiazdą.

 • Kayah śpiewa w filmie "Zabawa zabawa"

  Reżyserka Kinga Dębska do współpracy przy swoim najnowszym filmie zaprosiła jeden z najlepszych duetów w historii polskiej muzyki. W tych zupełnie nowych okolicznościach Kayah i Krzysztof Kiljański gościnnie wykonali wspólny przebój "Prócz ciebie, nic", który od lat rozgrzewa polską publiczność we wszystkich radiostacjach​.

 • McCarthy jako Tammy w filmie męża

  Ben Falcone i Melissa McCarthy opowiedzieli o tym, jak powstał pomysł stworzenia komedii "Tammy". Reżyser i jego żona wspólnie pracowali nad scenariuszem i obydwoje wcielili się w filmowe postacie.

 • "Zabawa, zabawa" : ​Tak się bawią kobiety

  Kinga Dębska swoją karierę reżyserską zbudowała na opowiadaniu o kobietach - począwszy od filmu dokumentalnego "Aktorka" o Elżbiecie Czyżewskiej, przez "Moje córki krowy" z pamiętnymi kreacjami Agaty Kuleszy i Gabrieli Muskały, aż po tegoroczny "Plan B", w którym na pierwszy plan wysuwają się postaci grane przez Kingę Preis i Edytę Olszówkę. "Zabawa, zabawa", drugi film, który reżyserka prezentuje widzom w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to kontynuacja tej tendencji. Tym razem jednak kaliber...

 • "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa": Co robi bohater serialu?

  Co dziś robi odtwórca głównej roli kultowej produkcji "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa"? Okazuje się, że życiorys dawnego dziecięcego aktora, Grzegorza Romana, jest równie barwny jak filmowe scenariusze.

 • Dorota Chotecka-Pazura: Bez botoksu

  - Wiekiem nigdy się nie martwiłam i nie martwię - Dorota Chotecka-Pazura mówiła niedawno w rozmowie z "Tele Tygodniem". Kilka dni po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" aktorka świętuje 50. urodziny.

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

Zdjęcia na temat: na wspólnej alkoholiczka
Wideo na temat: na wspólnej alkoholiczka
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2611.

  Zuza ufa Sylwii i daje jej własne pieniądze – czy to naiwne? Zuza dostaje telefon od zrozpaczonej Sylwii – za niezapłacone rachunki właśnie wyłączyli jej prąd. Hofferowa daje Ligockiej własne pieniądze. To bardzo nie podoba się Kamilowi – przecież Sylwia jest alkoholiczką i może Zuzą manipulować!

Dyskusje na temat: na wspólnej alkoholiczka
 • Re: Na Wspólnej

  niech Michał szybciej odzyska tą pamięć na 100 procent,bo nudny ten wątek o amnestii.O Włodku też głupi wątek,co tam się teraz wyprawia,jakim on złodziejem jest? Kolejny wątek matka alkoholiczka Uli. Kamil oskarżony o molestowanie dziecka,dajcie już z tym spokój,nie da się tego oglądać

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  pila bo chciala ,nie obwiniajcie kogos za to ze Kotulanka byla alkoholiczka !!!! Alkoholik zawsze znajdzie powod zeby sie napic !!

 • Re: "Na Wspólnej": Szokująca śmierć u Roztockich!

  Agnieszka alkoholiczka odejdzie a nie Adam

 • Re: "Na Wspólnej": Udana manipulacja?

  Czy w komentarzach nie powinno sie pissac co sie mysli o Serialu jakich zmian widz oczekuje, co sie niepodoba w serialu,???Od nas widzów zalezy przeciez ogladalność,Poco ten watek z Sylwia alkoholiczka teraz dopiero przypomniała sobie ze ma córke,fakt ludzie beda sie bali adoptować dziecko bo potem niespodzianka biologiczni rodzice nagle sie zjawiajai mącą dzieciom ,ze nagle miłóść, sie w nich

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska aktywna do granic

  Alkoholiczka i tyle w tym temacie i na dodatek brzydka!

 • Re: "Na Wspólnej": Podwójne życie Agnieszki

  Uwielbiam Katarzynę Walter (genialna jako alkoholiczka) i chętnie oglądałabym ją jako np.żonę takiego młodego mężusia. Jak wyglądałoby życie takiej pary , zwłaszcza w otoczeniu mnóstwa zawistnych ludzi ?. To właśnie pokazało by nasze polskie piekiełko gdzie każdy widzi zdzbło u drugiego ale w swoim życiu nie dostrzega nawet największej drzazgi.