• Informacje na temat:

  na wspólnej andrzej romans

Artykuły na temat: na wspólnej andrzej romans
 • Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki: Skrywany romans

  Słynna aktorka i równie znany znakomity pisarz i scenarzysta. Oboje utalentowani i obdarzeni aż ponad miarę urokiem osobistym. Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki znali się „od zawsze”. Łączyło ich życie zawodowe i wspólni przyjaciele, ale mało kto wiedział, że ich relacja była czymś znacznie więcej niż zwykłą koleżeńską znajomością. Gorący romans, który przeżyli, ukrywali aż do śmierci.

 • "Na Wspólnej": Wybierze randkę

  Andrzej (Tomasz Schimscheiner) nie dotrzyma słowa żonie Basi (Grażyna Wolszczak) i znów spotka się z Jagodą (Magdalena Różańska). Oto, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

 • Andrzej Wajda i Andrzej Żuławski: Kilka niepotrzebnych słów

  ...i aktorka nawiązali romans, którego owocem była córka Karolina. Andrzej Wajda rozwiódł się  i poślubił Tyszkiewicz, ale małżeństwo szybko zakończyło się rozwodem. Mniej więcej w tym samym czasie(...) Polański, Andrzej Żuławski, niedawny absolwent paryskiego Institut des Hautes Etudes Cinématographiques (IDHEC) oraz Andrzej Wajda, który właśnie przyjechał z Warszawy. "To będzie twój nowy asystent...

 • Dużo się dzieje "Na Wspólnej"

  Grała z najlepszymi i u najlepszych, dzięki czemu ma na swoim koncie wybitne filmy. Gotowała w programie "Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża" i wydała książkę kulinarną. Od 7 lat widzowie kibicują jej w serialu "Na Wspólnej" , w którym wciela się w pełną temperamentu Marysię Ziębę. Mimo wielu zajęć, udało jej się pogodzić karierę z życiem rodzinnym.

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  O tym, że w życiu 39-letniego Andrzeja Wajdy pojawiła się nowa kobieta, najpierw dowiedziała się ekipa filmowa podczas zdjęć do "Popiołów". Był rok 1965, film kręcono z rozmachem i dużym budżetem, ale współpracownicy reżysera, Andrzej Żuławski i operator Andrzej Kostenko, mieszkali w namiocie. Oczywiście nie byli zadowoleni, ale na planie rządzi reżyser. A reżyser zakochał się w 27-letniej Beacie...

 • Andrzej Zaucha: Tragiczny finał miłości

  Muzyczny samouk, charyzmatyczny wokalista. Jego znakomite piosenki, wśród nich "C’est la vie ..." , "Siódmy rok" czy "Byłaś serca biciem", nuciła cała Polska. Serce Andrzeja Zauchy przestało bić 10 października 1991 r. po tym, jak mąż jego przyjaciółki zastrzelił go z zazdrości o żonę. Od tych tragicznych wydarzeń mija właśnie 25 lat.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" kryminałem?

  ...​Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się nasz serial - mówi Robert Kudelski. Aktor twierdzi, że nowe sezony "Na Wspólnej" coraz bardziej przypominają serial kryminalny. Zdaniem Kudelskiego to właśnie dzięki tym zmianom serial zyskał ostatnio nowych widzów. Aktor zapowiada, że w najbliższym czasie także w życiu jego bohatera będzie się dużo działo, co spodoba się głównie żeńskim widzom serialu.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Andrzej Wajda, Andrzej Kopiczyński, Andrzej Żuławski, Andrzej Kondratiuk, Marian Kociniak. Filmowy świat pożegnał również: Alana Rickmana, Gene'a Wildera, Michaela Cimino, Garry'ego Marshalla. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Weekend w kinie: Magia i kochanie

  Osiem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 20 października. Wśród nich są dwie rodzime produkcje: pełen odważnych erotycznych scen kryminał "Ach śpij kochanie" oraz romans science-fiction "Człowiek z magicznym pudełkiem", a także hollywoodzkie hity: katastroficzny "Geostorm" i dramat "Pomiędzy nami góry".

 • Dwie serialowe role Walach

  Magdalena Walach dołączy do obsady serialu "M jak miłość" ! Zagra prokurator Agnieszkę Olszewską, przełożoną Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego dawną miłość.

Zdjęcia na temat: na wspólnej andrzej romans
Dyskusje na temat: na wspólnej andrzej romans