• Informacje na temat:

  na wspólnej danuta

Artykuły na temat: na wspólnej danuta
 • Zmarła aktorka Danuta Michałowska

  W wieku 92 lat zmarła w Krakowie Danuta Michałowska - aktorka konspiracyjnego Teatru Rapsodycznego, pedagog krakowskiej PWST i wieloletnia przyjaciółka Karola Wojtyły - poinformowano w poniedziałek PAP w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

 • Danuta Martyniuk o filmie "Zenek": Jak historia Elvisa i Priscilli Presley

  Jedną z bohaterek filmu "Zenek", który opowiada o życiu i karierze polskiego króla disco polo, jest jego żona. W filmie zagrała ją Klara Bielawka. Danuta Martyniuk dobrze ocenia grę tej aktorki, ma jednak poważne zastrzeżenie co do jednego szczegółu. Żona piosenkarza zdradza też, że chciałaby, żeby powstał film o jej związku z Zenonem. "To jest jak historia Elvisa i Priscilli Presley" - zapewnia.

 • Danuta Stenka: Lubię wyprawy w przeszłość

  ...jest moment, w którym człowiek tak naprawdę orientuje się, z kim żył przez całe lata. Rozmawiała Ewa Jaśkiewicz Danuta Stenka urodziła się 10 października 1961 roku w Sierakowicach. Dzieciństwo...

 • Danuta Stenka: Ciekawość postaci

  Zdaje się, że Danuta Stenka gra, co tylko zechce. Czy na pewno? - Mam niedosyt kryminałów w moim życiu zawodowym - mówi ze śmiechem aktorka.

 • Janda jako Danuta Wałęsowa

  ...- Ta rola wychodzi poza granice zawodu aktora, bo to nie jest gra, ale relacjonowanie historii Danuty Wałęsowej - mówi Krystyna Janda, która przygotowuje się do premiery monodramu "Danuta W.". Premiera - w czwartek w Gdańsku, dzień później - w stolicy.

 • Żak gościnnie "Na Wspólnej"

  Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale życie w luksusie i owszem. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy będzie nowa bohaterka serial u "Na Wspólnej" - Halina Dębek.

 • Danuta Stenka zagrała... bliźniaczki

  ..."To było niezwykłe doświadczenie. Nie tylko zawodowe, ale i ludzkie" - mówi Danuta Stenka o swoich rolach w najnowszej komedii Koneckiego i Saramonowicza. Aktorka po raz pierwszy w swojej karierze zagrała... siostry bliźniaczki. Każda z nich nosi w sobie wielką tajemnicę, której rozwiązanie poznajemy w finale filmu. "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w kinach od 30 stycznia.

 • Janda jako Danuta Wałęsa?

  ..., że bardzo by chciała przygotować sceniczną adaptację wspomnień żony Lecha Wałęsy. Książka "Marzenia i tajemnice", w której Danuta Wałęsowa opowiada historię swojego życia trafiła do księgarń w listopadzie i bardzo szybko trafiła na szczyty list bestsellerów. "Pan Bóg mnie postawił w dobrym miejscu i w dobrym czasie. Ta książka jest napisana życiem" - mówiła Danuta Wałęsowa na promocji swojej...

 • Danuta Stenka w serialu "Ojciec Mateusz"

  Danuta Stenka wystąpi gościnnie w jednym z odcinków serialu "Ojciec Mateusz". Wcieli się w kobietę, która po długim okresie powraca do rodzinnego Sandomierza, by odzyskać synów, których porzuciła wiele lat wcześniej.

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

Zdjęcia na temat: na wspólnej danuta
Wideo na temat: na wspólnej danuta
 • „Na Wspólnej”: Kochanka odbije Marka metodą „na dziecko”?

  . Przyparty do muru mężczyzna wyzna w końcu żonie, że będzie miał z Natalią dziecko. Danuta dozna szoku. Każe mężowi wynosić się z domu. Zimińska stwierdzi, że nie pojmuje, jak mąż mógł ją tak zranić. Ze(...) w swojej restauracji. Zrozpaczony zacznie gorzko płakać. Roztrzęsiona Danuta zaś będzie błąkać się po ulicach. W pewnym momencie zemdleje. Przypadkowi ludzie pomogą jej się pozbierać… Czy małżeństwo

Dyskusje na temat: na wspólnej danuta