• Informacje na temat:

  na wspólnej dziecko adama

Artykuły na temat: na wspólnej dziecko adama
 • "Na Wspólnej": Walka o życie dziecka

  Serial "Na Wspólnej" podejmuje kolejny poważny temat - transplantacji. Nagle zachoruje Antosia, konieczny będzie przeszczep nerki!

 • Adam Fidusiewicz: W kręgu historii

  Jak sam przyznaje, najważniejszą rolą jest dla niego "Wilk" z "Czasu honoru". Dla Adama Fidusiewicza była to okazja do złożenia hołdu dziadkowi Stefanowi, który przed laty walczył i poświęcił życie w Powstaniu Warszawskim.

 • Adam Zdrójkowski: Co czeka Kubę Boskiego?

  Sprawdził się jako współgospodarz "The Voice Kids", serca widzów skradł jako jeden z braci Boskich w "rodzince.pl". A co Adam Zdrójkowski planuje robić po maturze? Przeczytajcie!

 • Wiktoria Gąsiewska o Adamie Zdrójkowskim: Bardzo się starał, zabiegał o mnie

  "Adam utrzymuje, że mu się zawsze podobałam. Nawet jak był małym szkrabem i widywaliśmy się na castingach" - tak o Adamie Zdrójkowskim mówi Wiktoria Gąsiewska.

 • Adam Sandler: Prawdziwy anioł?

  Kto nie chciałby mieć takiego przyjaciela jak Adam Sandler? Pomoże kumplowi w biedzie, dzieciom da konsole do gier, a żonę wyręczy w obowiązkach. Oto prawdziwy anioł!

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali "Dance, Dance, Dance"

  "Jesteśmy naprawdę w szoku! Dziękujemy wam pięknie... Na każdym odcinku wspieraliście nas. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzinom" - wyznał Adam Zdrójkowski tuż po ogłoszeniu wyników. To właśnie on i Wiktoria Gąsiewska, decyzją widzów, wygrali pierwszą polską edycję tanecznego show "Dance, Dance, Dance".

 • Grażyna Torbicka i jej mąż Adam: To było przeznaczenie

  Kiedy stanęli na ślubnym kobiercu, wiedzieli tylko, że pragną być razem. Po 37 latach małżeństwa Grażyna i Adam Torbiccy wciąż czują się jak młodzi kochankowie, którzy poza sobą świata nie widzą.

 • "Wspomnienie lata": Powrót Adama Guzińskiego

  ..."Wspomnienie lata" to pierwszy film w reżyserii Adama Guzińskiego od dekady. Akcja produkcji osadzona jest pod koniec lat 70. w małym, prowincjonalnym miasteczku. Główny bohater filmu - nastoletni, dorastający Piotrek - spędza czas na skakaniu do wody, jeżdżeniu na rowerze i grze w szachy. Jego matka (Urszula Grabowska) pod nieobecność swojego męża (Robert Więckiewicz) zaczyna znikać wieczorami...

 • Aborcja w "Na Wspólnej"?!

  Weronika, bohaterka serialu "Na Wspólnej" , będzie musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Czy wystarczy jej determinacji, by usunąć ciążę, a tym samym utrzymać swą zdradę w tajemnicy przed mężem?

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

Zdjęcia na temat: na wspólnej dziecko adama
Wideo na temat: na wspólnej dziecko adama
 • Adam Konkol mimo choroby żyje pełnią życia

  w dobrych i złych chwilach ma u boku żonę Angelinę, którą poślubił po... 3 tygodniach znajomości! Ze względu na chorobę Adama sporo osób odradzało im ślub, lecz oni byli w sobie tak zakochani, że nie chcieli rezygnować. "Człowiek tak troszkę myśli chwilą. Zakochaliśmy się w sobie, nie patrzyłam przez pryzmat taki, że Adam za 10 lat umrze. Jestem optymistyczną osobą i nigdy nie traktowałam Adama jako

 • "Na Wspólnej": Nie wiedzą, że to pożegnanie

  Po utracie przytomności, Adam trafia na oddział Kamila. Diagnoza jest przerażająca – okazuje się, że Roztocki ma tętniaka aorty! Weronika jest przerażona… Adam czym prędzej musi trafić na stół operacyjny! O jego życiu decydują godziny! Roztocki prosi żonę, żeby przywiozła do szpitala dzieci – chce je zobaczyć… Czy po raz ostatni?

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 672.

  Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi. Poza tym w szpitalu zjawia się Oliwia, dziewczyna w zaawansowanej ciąży, z którą doktor Krajewski miał w Bydgoszczy romans i która twierdzi, że to właśnie on

Dyskusje na temat: na wspólnej dziecko adama