• Informacje na temat:

  na wspólnej dziewczyna kuby

Artykuły na temat: na wspólnej dziewczyna kuby
 • Agnieszka Chylińska i "Mam zły dzień": Wrażliwa dziewczyna u Kuby Wojewódzkiego

  Po premierze nowej płyty "Pink Punk" Agnieszka Chylińska będzie gościem wtorkowego programu (30 października) Kuby Wojewódzkiego.

 • Przystanek Woodstock: "Sto lat" dla Kuby Wojewódzkiego (relacja, zdjęcia, wideo)

  Późno w nocy występ Marii Peszek zakończył drugi dzień XIX Przystanku Woodstock. W Kostrzynie nad Odrą bawi się ok. 400-450 tys. osób.

 • "Dziewczyna z szafy" w specjalnej trasie po Polsce

  Specjalne pokazy wielokrotnie nagradzanego filmu "Dziewczyna z szafy" w reżyserii Bodo Koxa rozpoczynają się w poniedziałek, 23 czerwca, w ramach projektu Polska Światłoczuła. Pokazy potrwają do niedzieli, a po seansach z widzami rozmawiać będą artyści.

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • "X Factor" bez Joanny Kwaśnik

  Z programem tym razem pożegnała się podopieczna Kuby Wojewódzkiego.

 • Weekend w kinie: W cieniu superbohaterów

  Pięć filmów, dwa muzyczne: "Vox Lux" i "Mamy talent!" oraz dwa dramaty: "Terapia" i Pewnego dnia", a także dokument "W rytmie Kuby", wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek kwietnia. Już od czwartku grana jest na nich najważniejsza z premier tego tygodnia, a być może i całego roku, czyli superprodukcja "Avengers: Koniec gry".

 • "X Factor": Komu kibicuje Ania Kłys?

  Ania Kłys, utalentowana uczestniczka "X Factor", która decyzją Kuby Wojewódzkiego nie znalazła się w gronie dziewięciu finalistów, opowiada INTERIA.PL o swoich faworytach w programie.

 • Nagroda im. Morgensterna 2015 dla Macieja Bochniaka za film "Disco polo"

  Maciej Bochniak, autor filmu "Disco polo", odebrał w poniedziałek Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" - "za najbardziej obiecujący debiut dla reżysera, którego twórczość posiada wielki potencjał i perspektywę rozwoju na przyszłość".

 • "Baby Bump": Dorastanie nie dla dzieci

  Już w najbliższy piątek do kin wejdzie "Baby Bump" - film w reżyserii Kuby Czekaja, który szturmem podbija najważniejsze światowe festiwale od Wenecji aż po amerykański Teksas. Krytycy twierdzą, że to najważniejszy film o dorastaniu powstały od czasu nagrodzonego Oscarem "Boyhood" czy "Sali samobójców", który jest jak połączenie wyobraźni Davida Lyncha i Walta Disneya.

 • "Człowiek w kominiarce"

  Marlon Kozaky, czyli naprawdę Marcin Piórecki, to dosyć tajemnicza postać na polskiej scenie muzycznej. Pochodzący z Wrocławia wokalista dał się poznać jako notoryczny uczestnik programu "Idol". W dwóch pierwszych edycjach dotarł do półfinału, a Polska zapamiętała go jako człowieka strzelającego do Kuby Wojewódzkiego z pistoletu i jako faceta w kominiarce. Kozaky wywołał także jeden...

Zdjęcia na temat: na wspólnej dziewczyna kuby