• Informacje na temat:

  na wspólnej ilona wrońska

Artykuły na temat: na wspólnej ilona wrońska
 • Ilona Wrońska: Uczymy nasze dzieci w domu

  Od piętnastu lat Ilona Wrońska wciela się w Kingę w „Na Wspólnej”. Ale gdy tylko pojawi się nuda, pakuje walizki i z całą rodziną wyrusza w kolejną podróż. Zwiedzili już Stany Zjednoczone, Kubę, Meksyk, Azję, a w kolejce czeka daleka Australia.

 • Ilona Wrońska niczym Alexis

  Od ponad dekady gra w "Na Wspólnej" Kingę - zaczynała jako femme fatale, teraz jej bohaterka jest przykładną żoną i matką. Ilona Wrońska wspomina początki na planie serialu, gdzie... znalazła miłość na całe życie.

 • Ilona Wrońska: Wyznania gwiazdy "Na Wspólnej"

  ...​Ilona Wrońska, gwiazda "Na Wspólnej", ujawnia, kto zastąpi jej serialową bohaterkę u boku zdradzonego Michała. Wyjaśnia także, gdzie zamierza spędzić najbliższe pół roku oraz czy między nią a mężem pojawia się czasem sportowa rywalizacja.

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  ...- W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • Ilona Wrońska: Rodzinny wyjazd do Ameryki

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Ilona Wrońska wyjeżdża z mężem i dziećmi do USA. "Wracamy w marcu" - mówi aktorka. W tym roku po raz pierwszy gwiazda wystartowała w triathlonie, choć wcześniej nie umiała pływać. Chce też zrobić prawo jazdy na ciężarówki.

 • Ilona Wrońska: Zmiana planów! Jedziemy do USA!

  Od kilku miesięcy zapowiada p[ani w wywiadach, że wyrusza z rodziną do Australii. Czy to rzeczywiście prawda? Ilona Wrońska: - Owszem, ale nastąpiła zmiana planów! Nie wyjeżdżamy do Australii(...) zostały odłożone na półkę. Teraz jest pora, żeby sobie o nich przypomnieć. Jak na pani decyzję o wyjeździe na pół roku zareagował Robert Kudelski, czyli mąż Kingi z serialu "Na Wspólnej"? Nie było mu...

 • Ilona Wrońska o serialu "Na Wspólnej": Czasami muszę zakładać bluzę z kapturem

  Ilona Wrońska - grająca w serialu "Na Wspólnej" Kingę Brzozowską, która zdradziła swojego męża i odeszła do kochanka - wychodząc z domu czasami musi zakładać bluzę z kapturem. "Panie mi palcem machają" - tłumaczy aktorka.

 • ​Gwiazda "Na Wspólnej" zrezygnowała z kupowania ubrań

  Ilona Wrońska za pośrednictwem mediów społecznościowych zadeklarowała, że do końca roku nie kupi sobie żadnych ubrań. Co więcej, przyznała, że pozbyła się wielu rzeczy ze swojej garderoby. Skąd pomysł na taką rewolucję?

 • Marczewski w "Na Wspólnej"

  Już niebawem w serialu "Na Wspólnej" pojawi się nowa postać - w adoratora Kingi (Ilona Wrońska) wcieli się Maciej Marczewski. "Mój bohater to typowy inteligent z sukcesami, otwarty, światowy człowiek" - uważa aktor.

 • Pełne sensacji "Na Wspólnej"

  Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serial owej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: na wspólnej ilona wrońska
Wideo na temat: na wspólnej ilona wrońska
Dyskusje na temat: na wspólnej ilona wrońska