• Informacje na temat:

  na wspólnej janusz po wypadku

Artykuły na temat: na wspólnej janusz po wypadku
 • "Na Wspólnej": Tragiczny wypadek

  W środę, 9 maja, TVN wyemituje jeden z najbardziej przełomowych odcinków w tym sezonie "Na Wspólnej"! Marta i Janusz - szczęśliwi i zakochani w sobie bez pamięci - chcą nad morzem uczcić swoje zaręczyny. Podczas tej romantycznej wyprawy dochodzi do tragicznego wypadku! Ułamki sekund zmieniają drastycznie wszystko...

 • "Na Wspólnej": Tragiczny początek

  Za kilka miesięcy "Na Wspólnej" skończy 10 lat! Początek nowego sezonu rozpocznie się tragicznie...

 • Przeżyje wypadek?

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

 • Ma serce jej narzeczonego

  Po wakacjach Marta (Joanna Jabłczyńska) pozna Pawła (Rafał Cieszyński), który ma przeszczepione serce jej zmarłego narzeczonego Janusza (Radosław Pazura). To otworzy nowy rozdział w życiu bohaterki serialu "Na Wspólnej".

 • Już nie zatańczą

  Kazimierz Mazur decyzją jurorów, a przede wszystkim widzów został trzecim uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Gwiazdor "Na Wspólnej" tańczył z Bianką Żubrowską.

 • Weekend w kinie: Wajda po raz ostatni

  Aż dziewięć tytułów wchodzi na ekrany naszych kin w piątek, 13 stycznia. Na liście premier są m.in.: ostatni film Andrzeja Wajdy - "Powidoki", thriller "Konwój" z Januszem Gajosem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, dramat "Ja, Olga Hepnarova" poświęcony ostatniej kobiecie skazanej w Czechosłowacji na karę śmierci oraz chińska superprodukcja "Wielki mur".

 • Aktorka doznała poważnych obrażeń

  Prokuratura w Kaliszu sprawdza okoliczności wypadku w miejscowym Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego, gdzie podczas próby spektaklu na aktorkę spadła z sześciu metrów ważąca 40 kg dekoracja. Kobieta doznała poważnych obrażeń.

 • Włodzimierz Szomański nie żyje. "Wierzyć się nie chce"

  W czwartek (1 maja) w szpitalu w Warszawie zmarł Włodzimierz Szomański, wokalista, kompozytor i założyciel Spirituals Singers Band. 66-letni muzyk nie przeżył wypadku busa, którym podróżował do Siedlec.

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Bogumił Kobiela: To już 45 lat!

  Stworzył niezapomniane kreacje w "Zezowatym szczęściu" Andrzeja Munka i "Rękopisie znalezionym w Saragossie" Wojciecha Jerzego Hasa. Dokładnie 45 lat temu, 10 lipca 1969 roku, w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym zmarł Bogumił Kobiela, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. W chwili śmierci miał zaledwie 38 lat.

Zdjęcia na temat: na wspólnej janusz po wypadku