• Informacje na temat:

  na wspólnej kinga brzozowska

Artykuły na temat: na wspólnej kinga brzozowska
 • Nowa miłość "Na Wspólnej"

  Serce Kingi znów mocniej zabije. To za sprawą Darka, jej kolegi z pracy, który od dawna jest nią zauroczony. Co połączy tych dwoje - dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej" .

 • ​Gwiazda "Na Wspólnej" zrezygnowała z kupowania ubrań

  ...w serialu "Na Wspólnej", zrobiła też poważny remanent w szafie. "Ubrania oddałam do instytucji charytatywnej. Uzbierało się osiem dużych worków. Z roku na rok ubrań przybywało, bo wydawało mi się kiedyś...

 • Co wydarzy się "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w ostatnim tygodniu października i w pierwszym tygodniu listopada z pewnością nie umkną uwadze widzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po najważniejszych wątkach, jakie zobaczymy w najbliższym czasie.

 • Nowa gwiazda "Na Wspólnej"

  Kinga i Michał w końcu zostali rodzicami. W domu Brzozowskich pojawi się mały Franio.

 • Serial "Na Wspólnej" od dłuższego czasu cieszy się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Występuje w nim cała plejada znakomitych aktorów, a bohaterowie, których grają, mają mnóstwo bardzo ciekawych przygód i perypetii. Jednak twórcy serial u nie próżnują i cały czas przygotowują dla miłośników "Na Wspólnej" kolejne atrakcje.

 • Małaszyński "Na Wspólnej"

  We wtorek, 9 września, serial "Na Wspólnej" będzie obchodził wyjątkowy jubileusz. W tysięcznym (!) odcinku zagoszczą postaci z popularnych serii, m.in. Piotr Korzecki z "Magdy M." (Paweł Małaszyński) i komisarz Zawada z "Kryminalnych" (Marek Włodarczyk).

 • Zdrady i rozstania w "Na Wspólnej"

  Już 7 września zobaczymy nowe odcinki serial u "Na Wspólnej". A w nich sensacja goni sensację!

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" pokazuje rzeczy zamiatane pod dywan

  Serial "Na Wspólnej" zaczął pokazywać realne życie - uważa Robert Kudelski. Aktor jest zadowolony, że scenarzyści podejmują tematy, takie jak miłość homoseksualna, utrata dziecka czy ciąża pozamałżeńska. Zdaniem aktora widzowie są zmęczeni fikcją w stylu oper mydlanych i chcą oglądać wątki, które bezpośrednio ich dotyczą.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" kryminałem?

  ...​Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się nasz serial - mówi Robert Kudelski. Aktor twierdzi, że nowe sezony "Na Wspólnej" coraz bardziej przypominają serial kryminalny. Zdaniem Kudelskiego to właśnie dzięki tym zmianom serial zyskał ostatnio nowych widzów. Aktor zapowiada, że w najbliższym czasie także w życiu jego bohatera będzie się dużo działo, co spodoba się głównie żeńskim widzom serialu.

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

Zdjęcia na temat: na wspólnej kinga brzozowska
Wideo na temat: na wspólnej kinga brzozowska
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2809. Zwiastun

  Kinga mieszka u rodziców ale szuka mieszkania do wynajęcia. Nieoczekiwanie Maciej proponuje jej powrót do firmy. Wychodząc ze spotkania Brzozowska spotyka Romę. Między kobietami dochodzi do ostrej awantury! Ale to nie koniec nerwów – wieczorem Ignaś pyta Kingę, dlaczego już nie kocha taty?!

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2706.

  ? Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Brzozowska potrzebuje dowodu i prosi o pomoc Bartka. Zanim to zrobi dowiaduje się, że zajmie stanowisko Kingi. Kto stoi za jego awansem?

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2731

  wybierają się na przyjęcie. Mania jest zdecydowana na podjęcie wyzwania - dziś w nocy chce pójść na cmentarz! Brzozowska chce realizować nową kampanię Różalskiego. To dla niej szansa na samodzielny start! Jednak musi mieć gotowy projekt już za 5 dni. Kinga w panice zatrudnia na stanowisku grafika Tymona. Natychmiast tego żałuje, widząc jego metodę twórczej pracy.

Dyskusje na temat: na wspólnej kinga brzozowska