• Informacje na temat:

  na wspólnej kinga i smolny

Artykuły na temat: na wspólnej kinga i smolny
 • Angażuje się w sprawy kobiet

  Kinga potrafi wczuć się w sytuację kobiet, którym pomaga, stąd jej zaangażowanie - mówi Ilona Wrońska o serialowej bohaterce z "Na Wspólnej". Aktorka opowiada też o swojej nowej pasji.

 • Ilona Wrońska niczym Alexis

  Od ponad dekady gra w "Na Wspólnej" Kingę - zaczynała jako femme fatale, teraz jej bohaterka jest przykładną żoną i matką. Ilona Wrońska wspomina początki na planie serialu, gdzie... znalazła miłość na całe życie.

 • Męskie przygody w żeńskim wydaniu

  ..., nie tak, jak Kinga? - Dokładnie. Zwłaszcza w 'Na Wspólnej', gdzie atmosfera jest bardzo serdeczna. Chce się tam wracać, gdy zdarzy się dłuższa przerwa np. wakacyjna. No właśnie. Zaplanowała już pani(...)"Tele Tydzień": Ale się dzieje u Kingi, którą gra Pani w serialu "Na Wspólnej". Najpierw kłopoty w domu, a teraz w pracy. Chyba jest już u kresu wytrzymałości? Ilona Wrońska : - Na to wygląda, bo...

Wideo na temat: na wspólnej kinga i smolny
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2706.

  Smolny bezskutecznie próbuje skontaktować się z synem. Była żona informuje go, że Przemek poznał na festiwalu dziewczynę i postanowił nie wracać do domu. Policja znajduje na poboczu plecak i kurtkę(...)? Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Brzozowska potrzebuje dowodu i prosi o pomoc Bartka. Zanim to zrobi dowiaduje się, że zajmie stanowisko Kingi. Kto stoi za jego awansem?

Dyskusje na temat: na wspólnej kinga i smolny