• Informacje na temat:

  na wspólnej oberc anna

Artykuły na temat: na wspólnej oberc anna
 • Anna Oberc: W Polsce nastąpił regres w jakości seriali

  W Polsce robi się zbyt dużo paradokumentów - uważa Anna Oberc. Jej zdaniem produkcje te zaniżyły jakość seriali telewizyjnych oraz przyczyniły się do zredukowania stawek dla aktorów. Artystka zgadza się, że udział w niektórych serialach łączy się z małym prestiżem, rozumie jednak, że dla wielu aktorów to życiowa konieczność.

 • ​Anna Oberc: Chciałabym grać u najlepszych i z najlepszymi

  ...​Anna Oberc dołączyła właśnie do obsady serialu "M jak miłość", gdzie gra niezwykle barwną, choć nieco kontrowersyjną postać. Aktorka podkreśla, że cieszy ją każde nowe wyzwanie zawodowe, a że na szczyt zmierza się małymi kroczkami, to wierzy, że rola życia dopiero przed nią.

 • Anna Oberc: Dostała rolę, bo zmieniła kolor włosów?

  ...​Anna Oberc postanowiła trochę zmienić wizerunek. Rozjaśniła czarne włosy, przez które widzom kojarzyła się z ostrą, silną dziewczyną. Aktorka twierdzi, że zmiana już przyniosła jej korzyści, dostała bowiem rolę w nowym serialu telewizji TVN.

 • Nowy serial TVP: Będzie gejowska impreza!

  ..."Rezerwat". W serialu zobaczymy także: Maję Hirsch, Adę Fijał, Dominikę Łakomską, Arkadiusza Janiczka, Jarosława Boberka, Marcina Kwaśnego, czy Annę Oberc. Nie przegap hitów filmowych pokazywanych...

Zdjęcia na temat: na wspólnej oberc anna
Wideo na temat: na wspólnej oberc anna
 • Anna Oberc zażenowana świętami

  Znana z serialu "Na Wspólnej" i "Singielka" Anna Oberc opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. - Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia - mówi. Jak wyglądają jej idealne święta? (Agencja TVN/x-news)