• Informacje na temat:

  na wspólnej obłoza

Artykuły na temat: na wspólnej obłoza
 • Waldemar Obłoza: Małżeństwo bez obrączki

  Od ponad dziesięciu lat obecny jest na szklanym ekranie. Otrzymując rolę Romana w serialu "Na Wspólnej", nie sądził jednak, że jego postać będzie aż tak ważna. A jednak! Dziś większość osób kojarzy(...) tego przyzwyczaić? Waldemar Obłoza: - Na początku nie miałem właściwego stosunku do popularności. Ale z biegiem lat wiele się zmieniło w moim postępowaniu. W tej chwili traktuję rozpoznawalność jako...

 • Waldemar Obłoza: Życie na nowo

  Jego życie nie było usłane różami. Waldemar Obłoza (56 l.) popełnił wiele błędów, niektóre ze zwykłej ludzkiej słabości. Ale łatwiej je rozgrzeszyć, gdy pozna się historię życia aktora "Na Wspólnej(...) przykład zwycięstwa nad nałogiem" - powiedział rok temu w wywiadzie. Pragnął bliskości i kolejnego uczucia. Przez jakiś czas był związany z aktorką "Na Wspólnej", Katarzyną Walter (52 l.), ale i ten...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Wiele zmian i gwałtownych zakrętów życiowych czeka zimą bohaterów serialu "Na Wspólnej". Odwiedziliśmy ekipę na planie w warszawskim studio, gdzie trwały zdjęcia do kolejnych odcinków. W jednej ze scen pojawili się Waldemar Obłoza, który gra Romana Hoffera i Kazik Mazur, jego serialowy syn Kamil.

 • "Na Wspólnej": Ślub

  ...) zadzwoni do Romana (Waldemar Obłoza), który jak się okaże gdzieś zniknie. Kamil do ostatniej chwili będzie na niego czekał... Czy Roman zjawi się na uroczystości? Czy w tak ważnym dniu okaże wsparcie synowi? Odcinek "Na Wspólnej" ze ślubem w tle już we wtorek, 30 listopada, o 20:05 na antenie telewizji TVN. Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program...

 • Z "Na Wspólnej" do "Kryminalnych"

  W 100. odcinku "Kryminalnych" gościnnie wystąpi gwiazdor z "Na Wspólnej" - Waldemar Obłoza. Popularny aktor zagra nauczyciela ze szkoły aikido.

 • Szykuje się romans "Na Wspólnej"

  Już niedługo "Na Wspólnej" okaże się, że można kochać wiele razy. Los uśmiechnie się bowiem do Romana Hoffera (Waldemar Obłoza).

 • Niespodzianki w "Na Wspólnej"

  ...1 września telewizja TVN wyemituje jubileuszowy 1000 odcinek serial u "Na Wspólnej". Szykuje się wiele niespodzianek.

 • "Na Wspólnej": Zięba wygrał fortunę w "Milionerach"

  Aż ćwierć miliona złotych – właśnie tyle Włodek Zięba wygra w znanym teleturnieju "Milionerzy"! Co zrobi z taką fortuną? Ten odcinek serialu "Na Wspólnej" widzowie TVN zobaczą w sierpniu.

 • Pełne sensacji "Na Wspólnej"

  Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serial owej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: na wspólnej obłoza
Wideo na temat: na wspólnej obłoza
 • „Na Wspólnej”: Waldemar Obłoza o wątku Romana

  Co czeka Romana w nowych odcinkach „Na Wspólnej”? Specjalnie dla nas rąbka tajemnicy uchyla, grający go, Waldemar Obłoza

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza: Ten serial ma niezwykły potencjał

  Waldemar Obłoza, czyli serialowy Roman Hoffer zdradził nam, jaki jest przepis na sukces "Na Wspólnej". "Najważniejsze jest lubić to, co się robi, bo jak się to lubi, to nigdy nie chodzi się do pracy. Ja tak właśnie traktuję 'Na Wspólnej'. Czasami trzeba poczekać na wątek. Zdaję sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak 'rola usługowa', niekiedy towarzyszę w innych wątkach, a kiedy indziej

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

Dyskusje na temat: na wspólnej obłoza