• Informacje na temat:

  na wspólnej odcinki

Artykuły na temat: na wspólnej odcinki
 • "Na Wspólnej": Kiedy emisja 3000. odcinka?

  Jeden z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych seriali codziennych ma prawdziwy powód do dumy. Już w czwartek, 2 stycznia, widzowie zobaczą jubileuszowy - 3000. odcinek swojej ulubionej produkcji. Z tej okazji twórcy "Na Wspólnej" przygotowali dla fanów niespodziankę - epizod musicalowy.

 • "Hotel Paradise" zamiast "Na Wspólnej"

  W najbliższy poniedziałek (24 lutego) fani "Na Wspólnej" nie zobaczą swego ulubionego serialu. Zamiast popularnej produkcji TVN wyemituje premierowy odcinek nowego reality show "Hotel Paradise".

 • "Sanatorium miłości": Kiedy emisja specjalnego odcinka?

  Trwają zdjęcia do odcinka specjalnego "Sanatorium miłości". Marta Manowska spotkała się z bohaterami drugiej edycji show, by sprawdzić, jak zmieniło się ich życie blisko rok od przyjazdu do Ustronia. Odcinek będzie można zobaczyć 3 sierpnia na antenie TVP1.

 • Specjalny odcinek "Króla tygrysów" w Wielkanoc

  Plotki o dodatkowym, ósmym odcinku serialu dokumentalnego „Król tygrysów” krążą już od kilku dni. W końcu zostały oficjalne potwierdzone przez Netflix. Specjalny odcinek pojawi się na tej platformie już w niedzielę 12 kwietnia. Czyli dzień wcześniej niż zaplanowany na poniedziałek 13 kwietnia specjalny program stacji FOX przygotowany wspólnie z portalem „TMZ”, który też dotyczył będzie bohatera serialu – Joego Exotica.

 • "Sanatorium miłości": Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć świąteczne odcinki?

  ...​Chociaż pierwsza edycja programu "Sanatorium miłości" zakończyła się kilka tygodni temu, to widzowie już niebawem znów zobaczą swoich ulubionych bohaterów na szklanym ekranie! TVP pokaże w Wielkanoc dwa specjalne odcinki tej produkcji. Uwaga: Zmiana godziny emisji!

 • Ostatni odcinek "BrzydUli"

  Począwszy od 22 grudnia TVN zrezygnuje z emisji "BrzydUli". Miejsce produkcji zajmą powtórkowe odcinki sitcomu "Trzy po trzy - numery z kwatery".

 • "Rolnik szuka żony": Kiedy TVP wyemituje świąteczny odcinek?

  ...na drugi dzień świąt na godz. 12:55 (TVP 1) oraz na godz. 21:50 (TVP Rozrywka). Bożonarodzeniowy odcinek na razie będzie jedynie wyjątkiem, ponieważ na premierowe odcinki siódmego sezonu programu...

 • Specjalny odcinek "The Voice Senior" w Boże Narodzenie. Kto wystąpi?

  Z okazji świąt Telewizja Polska przygotowała dla widzów niespodziankę. TVP2 wyemituje specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy wszystkich półfinalistów hitowego show.

 • Rekordowe "Na Wspólnej"!

  Coraz więcej widzów ogląda serial "Na Wspólnej". W ostatnim czasie frekwencja serialu wyniosła nawet 4 miliony odbiorców.

 • Niania "Na Wspólnej"

  Niania Frania (Agnieszka Dygant) zostanie gwiazdą serial u "Na Wspólnej" w siódmym sezonie sitcomu "Niania".

Zdjęcia na temat: na wspólnej odcinki
Wideo na temat: na wspólnej odcinki
Dyskusje na temat: na wspólnej odcinki