• Informacje na temat:

  na wspólnej ola aktorka

Artykuły na temat: na wspólnej ola aktorka
 • Gwiazda "Na Wspólnej" nie chce być aktorką

  Bohaterka, w którą Marta Wierzbicka wciela się w serialu "Na Wspólnej" chadza własnymi ścieżkami, które często prowadzą ją na manowce. "Ola wkrótce skończy 18 lat. Chciałabym, żeby wydoroślała!" - mówi o niej sama aktorka.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  Ola Kot i Tomasz Barański odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorów rozgrzała gorąca salsa Sandry Kubickiej, na parkiecie Polsatu zaprezentował się również Leszek Miller.

 • Ola Gintrowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Kolejną uczestniczką ósmej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" ma zostać wokalistka i aktorka Ola Gintrowska.

 • Aktorka z przypadku

  .... A ja zawsze byłam gadatliwym, otwartym dzieckiem. Wspólnie z bratem i kuzynem często organizowaliśmy przedstawienia rodzinne, w ten sposób zbieraliśmy na czekoladę i różne łakocie (śmiech). Nie(...)? - Bycie mamą to praca 24 godziny na dobę. Ale jeśli jest taka możliwość, spotykam się z przyjaciółmi, którzy również mają małe pociechy. Ola kocha towarzystwo. Cieszą nas też rodzinne, niedzielne obiady...

 • Marta Wierzbicka o wątku homoseksualnym w "Na Wspólnej"

  Zdaniem Marty Wierzbickiej wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu "Na Wspólnej". Nie ukrywa, że pokazanie tej miłości tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce.

 • Ola Gintrowska o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mam strach i nerwy

  Ola Gintrowska wierzy, że program pozwoli jej zaprezentować umiejętności wokalne oraz wykazać się sporą wyobraźnią i kreatywnością. Wokalistka najbardziej chciałaby się zmierzyć z męskim repertuarem.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" pokazuje rzeczy zamiatane pod dywan

  Serial "Na Wspólnej" zaczął pokazywać realne życie - uważa Robert Kudelski. Aktor jest zadowolony, że scenarzyści podejmują tematy, takie jak miłość homoseksualna, utrata dziecka czy ciąża pozamałżeńska. Zdaniem aktora widzowie są zmęczeni fikcją w stylu oper mydlanych i chcą oglądać wątki, które bezpośrednio ich dotyczą.

 • Grzeczna dotąd dziewczyna pije i ćpa

  ...- Zgłupiałaś dziewczyno? - pytają ją na ulicy fani serialu "Na Wspólnej", oburzeni zachowaniem jej bohaterki. Młoda aktorka Marta Wierzbicka sama boi się, jak skończy się nałóg Oli...

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: na wspólnej ola aktorka
Wideo na temat: na wspólnej ola aktorka
 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  Z kim mogłaby wdać się w romans Ola Zimińska? Na to pytanie odpowiada grająca ją Marta Wierzbicka. Jak się okazuje młoda aktorka chętnie zobaczyłaby swoją bohaterkę z młodszym partnerem – najlepiej(...) nad tym, kogo ze znanych aktorów najchętniej zaprosiłaby, by gościnnie wystąpił w „Na Wspólnej”.

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o złamanym sercu Oli

  Marta Wierzbicka opowiada o dalszych losach jej bohaterki, a także o tym, co według aktorki mogłoby spotkać jej bohaterkę w przyszłości

 • "Na Wspólnej": O plotkach i braku czasu

  Marta Wierzbicka nie przejmuje się plotkami na swój temat i ma do nich spory dystans. Aktorka, która wciela się w postać Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej" opowiada nam również o swoich kolejnych zawodowych planach.

Dyskusje na temat: na wspólnej ola aktorka