• Informacje na temat:

  na wspólnej przyszłe odcinki

Artykuły na temat: na wspólnej przyszłe odcinki
 • Ostatni odcinek "BrzydUli"

  Począwszy od 22 grudnia TVN zrezygnuje z emisji "BrzydUli". Miejsce produkcji zajmą powtórkowe odcinki sitcomu "Trzy po trzy - numery z kwatery".

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  ...producentów serialu, scenarzystów? - Chciałabym bardzo zobaczyć pierwsze odcinki 'Barw szczęścia', ale ich nie mam. Może ktoś związany z produkcją serialu zrobi mi niespodziankę. Byłoby super! Siedem(...) doświadczenie, po raz pierwszy wystąpię tego dnia na deskach teatralnych. A drugi spektakl? - To 'Ślicznotka w lesie'. Premiera w lutym przyszłego roku. Oprócz tego, że w nim zagram, będę także jego...

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  ...27 stycznia mija 10 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie telewizji TVN. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek czeka nas odcinek z urodzinową oprawą!

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

 • Ilona Wrońska: Wyznania gwiazdy "Na Wspólnej"

  ...​Ilona Wrońska, gwiazda "Na Wspólnej", ujawnia, kto zastąpi jej serialową bohaterkę u boku zdradzonego Michała. Wyjaśnia także, gdzie zamierza spędzić najbliższe pół roku oraz czy między nią a mężem pojawia się czasem sportowa rywalizacja.

 • Piąty sezon "The Crown" najwcześniej w 2022 roku

  Zdjęcia do piątego sezonu popularnego serialu Netfliksa "The Crown" nie rozpoczną się wcześniej niż w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że w 2021 roku nie będą gotowe żadne nowe odcinki serialu, którego czwarty sezon ma zadebiutować jesienią 2020 roku.

 • Anna Kazejak zrealizuje film na podstawie swojego serialu

  Anna Kazejak, reżyserka takich filmów jak "Skrzydlate świnie" i "Obietnica", rozpoczyna prace nad kolejnym projektem filmowym. Mowa o "Fucking Bornholm", do którego zdjęcia miałyby się rozpocząć na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku.

 • Dołączyła do "Londyńczyków"

  W jednym z odcinków serialu "Londyńczycy" pojawi się Aleksandra Konieczna, znana m. in. z roli Honoraty Leśniewskiej w serialu "Na Wspólnej".

 • "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży. Poród już niebawem!

  ...prezentuje swoje ciążowe krągłości. Przy okazji zwróciła uwagę na ważny problem - postanowiła podzielić się z internautami refleksją na temat spożywania alkoholu przez przyszłe mamy. "To moja druga...

Wideo na temat: na wspólnej przyszłe odcinki
 • Na Wspólnej": Odcinki 2865-2868

  Marta wpadnie w dziki szał, Maria uratuje Pawła przed śmiercią, Wiktor będzie miał poważny problem z córką, a Jarek pozna ciemne strony pracy windykatora. Co jeszcze wydarzy się "Na Wspólnej" w przyszłym tygodniu? Sprawdźcie sami!

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2738-2741.

  Co wydarzy się w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Ilona umawia się z Romanem na spotkanie w cztery oczy. Zdybicka ma dla niego wyjątkową biznesową propozycję. Roman jest zszokowany! Rozmawiającą parę zauważa Antoni i myśli, że brat robi interesy za jego plecami. Marek obwinia się za wypadek syna. Czuje, że nie podoła samotnej opiece nad Szymkiem. Jest zdecydowany oddać go Lenie. Gosia jest

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinków 2721-2724

  Syn Smolnego ma poważne kłopoty! Co jeszcze wydarzy się w przyszłych odcinkach?