• Informacje na temat:

  na wspólnej quiz

Artykuły na temat: na wspólnej quiz
 • Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała, żona Sławomira, pokazała swoje zdjęcia bez makijażu!

  ..."Kajra" popularność zdobywa dzięki występom u boku męża. Sławomir jest gwiazdą "rock polo", jak sam nazywa gatunek muzyki, którym się zajmuje. Jednym z jego najsłynniejszych przebojów jest "Miłość w Zakopanem", który zresztą na scenie wykonuje wraz z żoną.  Para nie tylko razem śpiewa, ale także prowadzi wspólnie program "Big Quiz Music". Oprócz tego małżonkowie są aktywni w mediach...

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej

  Kilkanaście filmów - fabularnych i dokumentalnych, warsztaty - m.in. językowe, kulinarne i taneczne oraz wystawa fotograficzna "Izrael wczoraj i dziś" złożą się na rozpoczynający się w czwartek, 26 marca, Gdański Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej.

 • Kino Na Granicy: Wygraj gadżety i wejściówki

  Tuż przed weekendem majowym, 29 kwietnia, rozpocznie się 16. Przegląd Filmowy Kino Na Granicy / Kino Na Hranici. Mamy dla Was gadżety i wejściówki na ten festiwal, który corocznie odbywa się po dwóch stronach Olzy - w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie. Weźcie udział w naszym quizie filmowym!

 • Zmarł Paul Scofield

  Paul Scofield, jeden z najbardziej cenionych brytyjskich aktorów teatralnych i filmowych, znakomity odtwórca ról szekspirowskich, laureat Oscara, zmarł na białaczkę w wieku 86 lat.

 • Weź dziecko do kina!

  Z okazji Dnia Dziecka krakowskie kina sieci Cinema City przygotowały dla dzieci i ich rodziców wiele atrakcji. Dla naszych internautów mamy zaproszenia na film "Rodzinka Robinsonów" .

 • Za co kochają Polskę?

  Koniec show typu "Gwiazdy tańczą na lodzie" - publiczna telewizja chce teraz bawić poprzez edukację. W piątek na antenie TVP2 zadebiutuje nowy program "Kocham Cię Polsko". Na czele dwóch rywalizujących ze sobą drużyn staną: Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska.

 • Festiwal Camerimage 2005: Gwiazdy

  Ralph Fiennes, Val Kilmer, Jiri Menzel, Andrzej Konczałowski i Gustaw Holoubek - to niektóre gwiazdy tegorocznego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2005, który rozpocznie się w sobotę, 26 listopada, w Łodzi. W tym roku o główne nagrody festiwalu - Złotą, Srebrną i Brązową Żabę - rywalizować będą autorzy zdjęć do 14 filmów.

 • Loteria bez wygranej?

  "Los numeros" , reż. Ryszard Zatorski, Polska 2010, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 25 marca 2011 roku.

 • John Turturro ze Specjalną Nagrodą Camerimage

  Amerykański aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro przyjedzie w listopadzie do Bydgoszczy, by odebrać Specjalną Nagrodę Camerimage dla Aktora i Reżysera.

Wideo na temat: na wspólnej quiz
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

Dyskusje na temat: na wspólnej quiz