• Informacje na temat:

  na wspólnej sergiusz żymełka

Artykuły na temat: na wspólnej sergiusz żymełka
 • "Rodzina zastępcza": Co porabia Sergiusz Żymełka?

  Pamiętacie Filipa Kwiatkowskiego? No pewnie! Co robi teraz wcielający się w tego bohatera w "Rodzinie zastępczej" Sergiusz Żymełka?

 • Sergiusz Żymełka był gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". Co dzisiaj robi?

  Jako Filip Kwiatkowski w popularnym serialu "Rodzina zastępcza" Sergiusz Żymełka (25 l.) skradł serca milionów. Swojego życia nie związał jednak z aktorstwem.

 • Serial rodziną stoi!

  ...ich dzieci: nastoletnia, wiecznie zakochana - Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, psotny Filip (Sergiusz Żymełka) cudownym zrządzeniem losu skomplikowali sobie życie decydując się na...

 • Serialowe dzieci: Co się z nimi stało?

  ...atrakcję" i odskocznię od codzienności, a nie poważny pomysł na życie. W 2012 roku mogliśmy oglądać go w "Na Wspólnej", gdzie wcielał się w ekscentrycznego gitarzystę Cienkiego z zespołu Bora(...)"), ale również je produkowały! Oprócz tego napisały też kilka książek i wydawały własny magazyn. Obecnie zajmują się projektowaniem ubrań i biżuterii sygnowanej ich nazwiskiem. Sergiusza Żymełkę...

 • Polski film w Sundance!

  Film Tomasza Wiszniewskiego "Tam, gdzie żyją Eskimosi" będzie miał swoją światową premierę na prestiżowym amerykańskim festiwalu filmu niezależnego w Sundance. Akcja toczy się w powojennej Bośni, w 1995 roku. W głównych rolach wystąpili angielski gwiazdor Bob Hoskins ( "Podróż Felicji" ) oraz polscy aktorzy - Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Sergiusz Żymełka, Krzysztof Majchrzak, Mirosław Baka

 • "Tam, gdzie żyją Eskimosi": Nagroda w Awinionie

  Film "Tam, gdzie żyją Eskimosi" Tomasza Wiszniewskiego zdobył nagrodę dla najlepszego filmu europejskiego na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Awinionie. Nagrody Festiwalu Filmowego Nowy Jork/Awinion przypadły także filmowi "Les Diables" Christopha Ruggii - w kategorii filmu francuskiego, oraz obrazowi "Manito" Erica Easona - w kategorii filmu amerykańskiego.

 • Po raz pierwszy w polskim filmie główną rolę zagra hollywoodzki aktor. Bob Hoskins, znany przede wszystkim z ról w filmach "Super Mario Bros", "Kto wrobił królika Roggera" oraz "Mona Lisa", wystąpi w obrazie "Tam, gdzie żyją Eskimosi". Film powstanie na podstawie scenariusza Roberta Bruttera i Tomasza Wiszniewskiego, który zasiądzie również na fotelu reżysera.

 • Polacy w Sundance

  Premiera filmu "Tam, gdzie żyją Eskimosi" Tomasza Wiszniewskiego oraz udział w konkursie obrazów Kasi Adamik i Przemysława Reuta będą polskimi akcentami na rozpoczynającym się w czwartek, 10 stycznia, Sundance Film Festiwal w USA.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (5-7 grudnia) w kinach debiutują cztery filmy: obyczajowa opowieść "Pod słońcem Toskanii" z Diane Lane w roli głównej, dramat "Tam, gdzie żyją Eskimosi" z Bobem Hoskinsem i polskimi aktorami (Krzysztof Majchrzak, Andrzej Chyra , Mirosław Baka , Maja Ostaszewska ), familijna historia "Tomcio Paluch" oraz pełna akcji sensacyjna opowieść "S.W.A.T." .

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

Wideo na temat: na wspólnej sergiusz żymełka
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...