• Informacje na temat:

  nabierze nowego

Artykuły na temat: nabierze nowego
 • Jesteście nabrani!

  ...twarzy i napięciem godnym słupa elektrycznego, przez kilka ostatnich dni komentowali doniesienia mediów dotyczące powstania nowego zespołu Tomka Luberta, Video". "Nasza wiara w polskich internautów jednak...

 • "Sanatorium miłości": Ale afera! Pani Wiesia nabrała widzów TVP?

  Wiesława Kwiatek, jedna z bohaterek "Sanatorium miłości", brała udział ze swoim partnerem w programie Polsat Cafe "Nieoczekiwana zmiana". Czy więc kobieta nabrała TVP, zgłaszając się do nowego show jako osoba samotna?

 • Politycy nabrani na "Taniec..."

  ...firma prowadząca nabór do nowego, telewizyjnego show pod roboczym tytułem "Taniec polski". Gazeta proponowała 10 tys. zł za każdy odcinek. Chętnych nie odstraszał nawet ciężki, miesięczny - we wrześniu...

 • Matthew McConaughey: Jego życie nabrało rozpędu

  Na ten dzień czekał 20 lat! 3 marca Matthew McConaughey otrzymał upragnionego Oscara. To początek nowego rozdziału w jego karierze.

 • Sinead O'Connor nabrała wigoru

  ...i klasyków reggae. Sinead O'Connor w 2012 roku planuje także trasę koncertową, na której poza promowaniem nowego albumu zamierza również świętować 25-lecie premiery swojego debiutu - "The Lion and the...

 • "Szczęśliwego Nowego Jorku": Przebojowa komedia i egzystencjalny dramat

  ...20 lat temu na ekranach kin zadebiutował film Janusza Zaorskiego "Szczęśliwego Nowego Jorku". "Spojrzenie na Polaków i Polskę z emigracyjnej perspektywy" odniosło spory sukces frekwencyjny, głównie za sprawą gwiazdorskiej obsady.

 • Sisqo chce zagrać w filmie

  Sisqo, jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie amerykańskich artystów z kręgu muzyki hip hop, dotychczas rywalizował ze swym kolegom Usherem jedynie o lepsze miejsca na listach przebojów. Teraz jednak konkurencja między nimi nabierze nowego wymiaru. Obaj bowiem starają się o tę samą rolę w filmie.

 • Nowy Ricky Martin?

  Wiele wskazuje na to, że dotychczasowa rywalizacja pomiędzy Ricky Martinem i Enrique Iglesiasem o miano najlepszego latynoskiego wokalisty, nabierze nowego wymiaru. Na arenie pojawi się bowiem wkrótce trzeci pretendent - Ojani Noa, pochodzący z Puerto Rico kelner, były mąż Jennifer Lopez.

 • Internetowa wojna koncernów?

  Wygląda na to, że problem publikacji muzyki w Internecie nabierze wkrótce nowego wymiaru. Już niedługo kompozycje takich artystów, jak Mariah Carey, Lenny Kravitz i Snoop Dogg, będą dostępne w Sieci. Wytwórnia EMI podpisała bowiem umowę z firmą Pressplay, która ma stworzyć system sprzedaży utworów w Internecie.

 • Wojciech Modest Amaro: Licz na siebie

  Od kiedy Wojciech Modest Amaro pojawił się w polskich mediach, gotowanie nabrało nowego znaczenia. Już nie jest zwykłym przygotowywaniem posiłków, teraz to prawdziwa sztuka kulinarna.

Wideo na temat: nabierze nowego
 • "Pierwsza dama" Steczkowska nagrała piosenkę o zamachach w Paryżu?

  Magda Steczkowska zaprezentowała nową piosenkę "Gdzieś bez nas", która - jak mówi - po zamachach w Paryżu nabrała nowego znaczenia. "'Gdzieś jest być może lepszy świat, bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam' - śpiewam w refrenie. I po ostatnich wydarzeniach strasznie mnie to uderzyło. Utwór, który był tylko o miłości, bardzo piękny, nagle stał się czymś więcej. Marek Kościkiewicz