• Informacje na temat:

  nabierze sił

Artykuły na temat: nabierze sił
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Moje życie teraz nabrało sensu!

  Z okazji 40. urodzin Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na szczere wyznanie!

 • Gdzie relaksuje się Katarzyna Zielińska?

  - Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę - uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże - równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie.

 • Irena Santor drży o ukochanego! Nie miała sił sama się nim zajmować!

  Ostatnie miesiące przyniosły Irenie Santor (83 l.) wiele kłopotów. Jej ukochany trafił do szpitala i przeszedł poważną operację. Para ostatecznie zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.

 • Ilona Felicjańska przygotowuje ciało do "Celebrity Splash"

  Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także w ramach przygotowań do programu "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody.

 • Kamil Sipowicz skomentował stan zdrowia Kory: "Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie"

  Kora (64 l.) niedawno przeszła kolejną operację i teraz powoli stara się nabrać sił. Na temat jej zdrowia głos zabrał mąż wokalistki, Kamil Sipowicz (62 l.).

 • Marta Manowska: Zaliczyłam dwa szpitale

  Marta Manowska, która prowadzi reality show "Rolnik szuka żony", niedawno wróciła z podróży po Filipinach. Dziennikarka mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala.

 • Michał Figurski: Odważne plany dziennikarza! Zrobi to?

  Michał Figurski (43 l.) walczy o siebie każdego dnia, od kiedy w 2015 roku doznał wylewu. Teraz nabrał nowych sił i ma wielkie plany. Czy jednak nie są to zbyt wybujałe oczekiwania względem swoich możliwości?

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Ania Starmach odpoczywa przed porodem! Teraz czeka ją trudny czas!

  Ania Starmach (31 l.) 2 września 2017 roku wyszła za mąż, a niedawno wraz z mężem ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Przyszła mama wykorzystuje chwile przed porodem, by nabrać sił, bo już niedługo nie dość, że na świecie pojawi się maleństwo, to jeszcze gwiazdę czeka sporo pracy.

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

Wideo na temat: nabierze sił
 • Marta Manowska o ekstremalnej podróży po Filipinach

  Marta Manowska, która niedawno wróciła z podróży po Filipinach, zdradziła, że mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala. Prowadząca reality show „Rolnik szuka żony” lubi jednak taki rodzaj wypoczynku i tylko w ten sposób może nabrać sił do dalszej pracy.

 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

 • Casanova po przejściach

  Dwóch przyjaciół, właściciel księgarni i florysta, próbują sił w najstarszym zawodzie świata.

Dyskusje na temat: nabierze sił
 • Re: Ich pierwszy Dzień Dziecka

  i bez wielkiej kasy mamy nie muszą chodzic zaniedbane. Zdarzy sie taki dzien, wiadomo, bo bez nianiek życie nie jest takie proste. ale generalnie, z czasem, gdy ból minie, nabierze się sił, można