• Informacje na temat:

  nabrać pewności

Artykuły na temat: nabrać pewności
 • Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie marnują czasu. Ledwie się poznali, a tu coś takiego!

  Chociaż poznali się niedawno, to już nabrali pewności, że pragną razem iść przez życie. Czy Paulina Koziejowska (34 l.) zastąpi matkę dzieciom Jacka Borkowskiego (59 l.)?

 • Jimi Hendrix: Film o legendarnym gitarzyście

  Kilka dni temu odbyła się światowa premiera filmu "Jimi: All Is By My Side". Jest to biograficzna opowieść o życiu legendarnego gitarzysty Jimiego Hendriksa.

 • Dominika Ostałowska: Zmiany w życiu aktorki

  ...szczęśliwa - zwierza się tygodnikowi. Artystka, która często znajdowała się w ogniu krytyki ze względu na problemy z wagą, zaakceptowała siebie taką, jaką jest. - Nabrała pewności siebie. To...

 • Anna Starmach: Nie mam wolnej chwili

  Anna Starmach opowiada o programie "MasterChef", w którym jest jurorką, i o swoich marzeniach.

 • Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza!

  Elżbieta Romanowska (33 l.) bardzo skorzystała na udziale w "Tańcu z gwiazdami". Nie tylko nabrała pewności siebie i zyskała sympatię widzów, ale także sporo zeszczuplała! Niedawno pojawiła się na jednej z imprez i aż nie można było od niej oderwać wzroku. Porównajcie zdjęcia i obejrzycie niezwykłą metamorfozę aktorki!

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • "Teoria wielkiego podrywu": Randka z Leonardem zrobiła z niej lesbijkę

  Sara Gilbert, znana z takich serialowych produkcji jak "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu", od lat jest zadeklarowana lesbijką. Ostatnio zdradziła, kto sprawił, że nabrała pewności co do swojej orientacji.

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Nieprawdopodobna terapia na planie "Klanu"

  Jeśli ktokolwiek oglądając "Klan", miewał wątpliwości, czy Piotr Swend, który wciela się w postać Maćka, zasługuje na miano aktora, po przeczytaniu tej historii powinien nabrać pewności. Owszem, Piotr Swend, podobnie jak wiele innych osób z zespołem Downa, jest aktorem.

 • Stefano Terrazzino: Ulubieniec Polaków

  Stefano Terrazzino to człowiek wielu talentów. Śmiało mógł zatem zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami" na rzecz show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: nabrać pewności
Wideo na temat: nabrać pewności
 • Edyta Herbuś: Potrzebowałam ugruntować swoje poczucie wartości w aktorstwie

  "Aktorka intuicyjna" Edyta Herbuś zatęskniła za tańcem i wróciła do regularnych treningów. Twierdzi, że w czasie gdy nie tańczyła, nabrała pewności siebie w nowym zawodzie aktorki. – Potrzebowałam trochę ugruntować swoje poczucie wartości w aktorstwie i dzisiaj myślę, że jest dobry czas na to, żeby połączyć te pasje i kreować dokładnie to, co mi w duszy gra – mówi agencji informacyjnej Newseria