• Informacje na temat:

  nabrać sił

Artykuły na temat: nabrać sił
 • Spice Girls: Czy 23 miliony osób mogło się dać nabrać?

  ...(farbowane, by nie było wątpliwości) włosy, które miały symbolizować żywiołowy, nieujarzmiony charakter Ginger Spice . To także ona nosiła ikoniczną na Wyspach sukienkę uszytą z Uniona Jacka, czyli...

 • Tadeusz Chudecki: Odwiedził już 135 krajów

  Przed nim nowe role, ciekawe wątki. Aby nabrać sił, jedzie... na Syberię i do Mongolii. – Tam mnie jeszcze nie było – śmieje się aktor, który odwiedził już 135 krajów.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak marzą o pracy w telewizji

  Mikołaj Jędruszczak tłumaczy, że widziałby się przede wszystkim w redakcji sportowej. Ma bowiem sporą wiedzę na temat tenisa i z przyjemnością podzieliłby się nią z widzami. - Zawsze chciałem spróbować swoich sił, jeżeli oczywiście dostałbym szansę, w roli prowadzącego, konferansjera, komentatora - przede wszystkim sportowego, ponieważ bardzo chciałbym komentować tenis...

 • Przebój Roku RMF FM: Natalia Szroeder vs Monika Lewczuk

  .... Utwór "Lustra" pojawił się na początku tego roku, kiedy to wokalistka potwierdziła, że zgłosiła się do krajowych preselekcji do Eurowizji. Szroeder nie udało się zawojować konkursu - zajęła 5. miejsce...

 • Przeżywam, nie oceniam!

  Już po raz drugi Patricia Kazadi poprowadzi finał programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Staram się nabrać trochę więcej dystansu niż miałam w poprzedniej edycji - wyznaje gwiazda.

 • Emma Roberts: Jestem odważna

  ..."Trzeba próbować różnych rzeczy, bo jak w inny sposób można nabrać ciekawych doświadczeń" - zastanawia się Emma Roberts, grająca główną role w "Nerve", opowieści o młodej dziewczynie, która decyduje się wziąć udział w niebezpiecznej grze. - "Żyje się tylko raz" - dodaje bratanica Julii Roberts.

 • Recenzja Popek x Matheo "Król Albanii": Pochwała buractwa

  To już jest koniec muzyki. Dalej nie ma nic, choćby ściany. Nie mówcie o tej płycie, schowajcie ją jak najgłębiej, żeby po 15 latach śmiać się z tego, że ktokolwiek w 2016 roku mógł dać się na to nabrać.

 • Gdzie relaksuje się Katarzyna Zielińska?

  ...- Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę - uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże - równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie.

 • Vincent Cassel: Małżeństwo leczy go z kompleksów

  Vincent Cassel, który uchodzi za jednego z najseksowniejszych brzydali kina, w ubiegłym roku wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. Aktor przyznaje, że żona daje mu siłę, by stawić czoła kompleksom dotyczącym wyglądu, gdy musi walczyć o role z umięśnionymi przystojniakami.

 • Pamiętacie Sashę Strunin? Wokalistka zinterpretuje poezję Białoszewskiego (płyta "Autoportety")

  Sasha Strunin karierę zaczęła jeszcze jako nastolatka. Zaczynała w "Idolu", potem jako wokalistka The Jest Set próbowała sił w polskich eliminacjach do Eurowizji. Udało jej się w 2007 roku i w tym roku została reprezentantką naszego kraju. Dziś wokalistka przygotowuje się do wydania kolejnej płyty pt. "Autoportrety".

Zdjęcia na temat: nabrać sił
Wideo na temat: nabrać sił
 • Marta Manowska o ekstremalnej podróży po Filipinach

  Marta Manowska, która niedawno wróciła z podróży po Filipinach, zdradziła, że mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala. Prowadząca reality show „Rolnik szuka żony” lubi jednak taki rodzaj wypoczynku i tylko w ten sposób może nabrać sił do dalszej pracy.

Dyskusje na temat: nabrać sił
 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  Kobiety myślą swoją kobiecą logiką i nigdy nie zrozumieją mężczyzn dla których celem życia nie jest wcale spłodzenie potomstwa. Kicanie wokół niego i rodzicielki, żeby zapewnić im dostatek. PRAWDZIWY mężczyzna ma inne priorytety niż spełnianie oczekiwań kobiety a dom jest tylko ostoją, żeby nabrać sił do walki o lepsze jutro dla wszystkich a nie tylko swojej prywatnej norki. Kobiety uzurpują