• Informacje na temat:

  nabyć

Artykuły na temat: nabyć
 • Jane Seymour namalowała ponad 40 „uzdrawiających” obrazów

  Jane Seymour, która podbiła serca Polaków rolą w westernowo-familijnym serialu „Doktor Quinn”, a wcześniej była „dziewczyną Bonda” w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”, ogłosiła w mediach społecznościowych, że ci, którzy chcieliby nabyć jej dzieła, mają na to czas do końca tego tygodnia.

 • Hollywood nabył prawa do ekranizacji "Osadników z Catanu"

  Jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie "Osadnicy z Catanu" może już niebawem doczekać się filmowej adaptacji. Hollywood nabył właśnie prawa do stworzenia filmowej i telewizyjnej wersji słynnej gry.

 • Olivia Newton-John nie może sprzedać domu, bo mężczyzna popełnił w nim samobójstwo

  Olivia Newton-John (66 l.) już od lat nie może znaleźć kupca, który zechciałby nabyć jej posiadłość, w której niegdyś popełniono samobójstwo.

 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.

 • Barwy szczęścia

  Bożena postanawia zostać na noc u cierpiącej Izy. Malarka ukrywa, że zażywa tylko zioła nabyte od uzdrowiciela. Wkrótce wychodzi na jaw, że Małek nie była...

 • TVN sprzedany!

  ITI i Canal+ poinformowały w poniedziałek, 16 marca, rano o sprzedaży większościowego udziału w spółce TVN SA, nadającej telewizję TVN. Nabyła ją zarejestrowana w Londynie spółka Southbank Media Ltd, należąca do amerykańskiej grupy Scripps Networks Interactive.

 • Robbie Williams: Na aukcji będzie można kupić jego… majtki!

  Fani Robbiego Williamsa (40 l.) będą mogli nabyć jego bardzo osobistą rzecz. Na aukcji zostaną wystawione jego majtki!

 • Britney Spears w Warszawie

  Gwiazda pop Britney Spears przylatuje do Warszawy, ale nie po to, żeby śpiewać. Gwiazda promuje swoją pierwszą kolekcję bielizny The Intimate Britney Spears. Spotkanie z polskimi fanami - w środę (24 września) w Złotych Tarasach w Warszawie.

 • Netflix: "Snowpiercer" i "Dirty John" zadebiutują na platformie

  Serwis Netflix nabył międzynarodowe prawa do emisji dwóch nowych seriali - produkcji "Snowpiercer" TNT oraz "Dirty John" stacji Bravo.

 • Co Elton John zaśpiewa w Krakowie?

  Wielkimi krokami zbliża się koncert Eltona Johna w Kraków Arenie. Czego możemy się spodziewać po brytyjskim gwiazdorze?

Zdjęcia na temat: nabyć
Wideo na temat: nabyć
 • "Kontra: Operacja Świt"

  Od 7 września, dzięki Galapagos Films, możemy nabyć własne wydanie serialu. Nie zabrakło w nim dodatków specjalnych: 5 komentarzy audio członków obsady oraz ekipy filmowej.

 • Władza

  Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. A w samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy mają coś do udowodnienia. W tym pojedynku może być tylko jeden zwycięzca. Pierwszy z nich to były gliniarz Billy Taggart (Mark Wahlberg), który poszukuje odkupienia za dawne winy oraz wymierzenia sprawiedliwości na człowieku, który prawie go zniszczył. Drugi to burmistrz Nicolas Hostetler (Russell Crowe), najpotężniejszy człowiek w okolicy, który...

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2943.

  Śmiałek przegrywa z Hiszpanem w karty świetlicę. Zrozpaczony nie wie, jak powiedzieć o tym Annie. Wkurzony Hiszpan naciska, by szybko załatwił sprawę, co doprowadza Śmiałka do ostateczności. Melka z Łukaszem organizują obiad dla Marysi i Michała, na którym chcą ogłosić swoje zaręczyny. Chwilę przed spotkaniem Melka gubi pierścionek zaręczynowy w zlewie. Jagoda wraca do pracy w King's Fitness. Pierwszy dzień w pracy nie jest dla niej łatwy. Nowacki ogłasza Sylwii i Jankowi, że chce sprzedać...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

Dyskusje na temat: nabyć