• Informacje na temat:

  nabytek

Artykuły na temat: nabytek
 • Westworld: Nowy nabytek Z Records

  W szeregach brytyjskiej wytwórni Z Records pojawił się nowy nabytek, amerykańska grupa Westworld. Bynajmniej nie rekrutuje się ona z nowicjuszy na muzycznej scenie, bowiem grają w niej muzycy znani z zespołów TNT, Danger Danger, Rainbow i Riot.

 • Pierwszy nabytek wytwórni muzyków Slipknot

  Grupa Downthesun jest pierwszym nabytkiem wytwórni Maggot Recordings, której właścicielami są muzycy słynnej amerykańskiej formacji Slipknot. Debiutancka płyta zespołu zostanie wydana "kiedyś w 2002 roku", a jej producentem wykonawczym będzie Shawn "Clown" Crahan (#6), członek Slipknot. Jest wielce prawdopodobne, że Downthesun zobaczymy 1 lutego w katowickim Spodku, w pierwszej części koncertu Slipknot.

 • Dysrhythmia: Nowy nabytek Relapse

  Filadelfijska formacja Dysrhythmia złożyła podpis pod kontraktem zaproponowanym jej przez wytwórnię Relapse, która wydaje m.in. Nile. Nagrania debiutanckiej płyty Dysrhythmii rozpoczną się w styczniu przyszłego roku, w Electrical Audio Studios w Chicago.

 • Raunchy: Nowy nabytek Nuclear Blast

  Duńska formacja Raunchy stała się częścią metalowej rodziny wytwórni Nuclear Blast. Debiutancka płyta formacji w barwach nowego koncernu, zatytułowana "Velvet Noise", ukaże się 18 sierpnia. Wydawcą na terenie Skandynawii będzie firma Drug /Mighty Music.

 • ArthemesiA: Nowy nabytek Hammerheart Records

  ArthemesiA, formacja, którą już niektórzy typują na rewelację 2004 roku wśród zespołów wykonujących mieszankę black metalu, death metalu, thrash metalu i do tego jeszcze z odrobiną dark ambientu, podpisała kontrakt z holenderską wytwórnią Hammerheart. Za niedługo rozpoczną się nagrania debiutanckiej płyty zespołu.

 • Son Of Sam: Nowy nabytek Nitro Records

  Grupa Son Of Sam jest kolejnym nabytkiem wytwórni Nitro, należącej do Dextera Hollanda, wokalisty The Offspring. Grupa zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na nazwę. W jej składzie znajdziemy bowiem muzyków znanych m.in. z Danzig, Samhain czy Agnostic Front.

 • Misery Index: Nowy nabytek Nuclear Blast

  Amerykańska grupa Misery Index, wykonująca death/grind metal, została nowym dzieckiem w rodzinie wytwórni Nuclear Blast. Po złożeniu swoich autografów pod umową, muzycy zabrali się za komponowanie materiału na płytę, której posłuchać będzie można wiosną przyszłego roku.

 • Cyril Achard: Nowy nabytek Lion Music

  Francuski wirtuoz gitary, Cyril Achard, będzie wydawał swoje kolejne płyty z naklejką wytwórni Lion Music. Stosowne dokumenty podpisano kilka tygodni temu. Nowy album Francuza dla tej kompanii, zatytułowany "In Inconstancia Constans", ukaże się w listopadzie bieżącego roku.

 • Nowe nabytki "Lotu Feniksa"

  Miranda Otto ( "Julia wraca do domu" , "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ) i Tyrese Gibson ( "Baby Boy" , "Za szybcy, za wściekli" ) dołączyli do obsady przygodowego widowiska "The Flight of the Phoenix". Aktorzy zagrają część grupy ludzi podróżujących samolotem, który ulega katastrofie. Zdjęcia do projektu mają wystartować jeszcze w październiku.

 • Huntress z kontraktem

  Amerykańska formacja Huntress to nowy nabytek austriackiej wytwórni Napalm.

Zdjęcia na temat: nabytek
Wideo na temat: nabytek
Dyskusje na temat: nabytek