• Informacje na temat:

  nacieszyć

Artykuły na temat: nacieszyć
 • Xzibit: Ślub i aresztowanie

  Raper Xzibit nie miał okazji nacieszyć się świeżo zawartym przez niego związkiem małżeńskim. Niedługo po ceremonii trafił do aresztu.

 • Najwierniejsi przyjaciele gwiazd

  Niedawno świat obiegła wieść, że Kourtney, siostra Kim Kardashian, sprawiła sobie rasowego kotka za 25 tysięcy dolarów. Czy naprawdę trzeba wydawać aż takie pieniądze, by nacieszyć się ukochanym zwierzakiem?

 • Wpaść na dzień do Tomaszowa

  Cezary Pazura świętował niedawno 25-lecie pracy artystycznej. - Najbardziej żałowałem "Kilera", bo ten film osiągnął wielki sukces a ja nawet nie miałem czasu się tym nacieszyć. Zaproszono mnie nawet do mojego Tomaszowa, ale nie pojechałem, bo pracowałem - wspomina aktor.

 • Darkthrone: Tytuł kolejnej płyty

  Fani norweskiej grupy Darkthrone jeszcze nie zdążyli się dobrze nacieszyć albumem "Hate Them", a muzycy zespołu już podali, jak będzie nazywać się ich kolejne wydawnictwo. Tytuł następnej płyty to "Sardonic Wrath".

 • Pracusie z Nocturnal Rites

  Fani szwedzkiej grupy Nocturnal Rites chyba jeszcze nie zdążyli się jeszcze nacieszyć nową płytą zespołu "Shadowland". Zespół nie zamierza jednak delektować się wakacjami i już przystąpił do nagrywania kolejnego albumu.

 • Fani trójmiejskiej grupy Ścianka nie zdążyli się jeszcze nacieszyć ostatnim albumem grupy, zatytułowanym "Dni Wiatru", a członkowie zespołu już rozpoczęli prace nad swym kolejnym mini-albumem. EP-ka zatytułowana "Sława" ukaże się na rynku na przełomie maja i czerwca.

 • Alicia Keys zachwycona synkiem

  Alicia Keys nie może nacieszyć się swoim synkiem Egyptem, który przyszedł na świat 14 października. "To najbardziej idealne oczy i najpiękniejszy nosek, najsłodsze usta i skóra tak miękka, że chce się ją ciągle całować! " - pisze wokalistka.

 • Jerry Cantrell: Nowy album gotowy

  Na nowy album formacji Alice In Chains jej fanom przyjdzie chyba jeszcze bardzo długo poczekać. W międzyczasie będą oni mogli nacieszyć się za to drugim już solowym albumem Jerry'ego Cantrella. Płyta "Degradation Trip, Vol. 1 and 2" trafi do sklepów przypuszczalnie dopiero w marcu przyszłego roku, ale lepiej późno niż wcale.

 • Kylie Minogue na plaży w Barcelonie

  Fani Kylie Minogue będą mogli wkrótce nacieszyć oczy widokiem teledysku do piosenki "Slow", która znajdzie się na singlu promującym ukazującą się w listopadzie najnowszą płytę. "Gorący" wideoklip kręcony był na plaży w Barcelonie, ku uciesze znajdujących się tam akurat gapiów.

 • Victoria Beckham: Przerwa z dziećmi

  Nie tak dawno Victoria Beckham (32 l.) mówiła, że jest jak królik i chciałaby mieć z mężem Davidem Beckhamem (31 l.) piątkę dzieci. Jednak zajmowanie się trójką synów sprawiło, że była wokalistka Spice Girls zamierza nieco zwolnić tempo. "Na razie chcę się nacieszyć tą trójką" - mówi Victoria.

Zdjęcia na temat: nacieszyć
Wideo na temat: nacieszyć
Dyskusje na temat: nacieszyć