• Informacje na temat:

  naczelna polska

Artykuły na temat: naczelna polska
 • Zosia Ślotała chce być redaktor naczelną polskiego "Vogue'a"!

  Była dziewczyna Borysa Szyca i amatorka cudzych portmonetek ma naprawdę wysokie aspiracje...

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  W serialu Beverly Hills, 90210", który produkował jej ojciec, była "pierwszą dziewicą Kalifornii". Jednak kiedy dorosła, nie chciała trwać przy wizerunku grzecznej panienki z dobrego domu. Niedługo potem okrzyknięto ją skandalistką. Sprawdźcie, dlaczego! Tymczasem losy bohaterów kultowego serialu możecie śledzić na CBS Drama, w dni robocze, o 10:00, 14:00 i 21:00!

 • Jacek Rakowiecki nie jest już rzecznikiem prasowym TVP

  Jacek Rakowiecki od środy, 1 kwietnia, nie jest już rzecznikiem prasowym Telewizji Polskiej S.A. Jak dotąd nie wiadomo, kto zastąpi go na tym stanowisku.

 • Redaktor naczelna stawia na święty spokój

  ..."Rezydencji" zarzuca się, że w tak biednym kraju, jakim jest Polska, luksus pojawiający się na ekranie będzie drażnił widzów. Ale ten serial pokazuje przecież nie tylko losy bogatych Podhoreckich(...), lokalnej gazecie. A jej szefową jest Ineza, którą gra właśnie Katarzyna Ankudowicz. - Moja postać to redaktor naczelna gazety, w której pracuje Basia. Na początku daje się poznać jako osoba zachowawcza...

 • Obrońcy Polańskiego: Wniosek ekstradycyjny jeszcze nie wpłynął

  Adwokat Romana Polańskiego Jan Olszewski poinformował, że do piątku nie wpłynął wniosek z USA o ekstradycję reżysera. Zapowiedział, że chce doprowadzić do tego, żeby sprawa Polańskiego została zamknięta.

 • Naczelna prawniczka Polski

  Piękna, niezależna i temperamentna - taka będzie naczelna prawniczka Rzeczypospolitej, ale dopiero w przyszłym roku. Wtedy to do ramówki TVN wejdzie serial "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant w roli głównej.

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • Tomasz Lis naczelnym "Wprost"

  Tomasz Lis został nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Do zespołu redakcji dołączyli również Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska.

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

Zdjęcia na temat: naczelna polska
Dyskusje na temat: naczelna polska